Wpisz kod
Wyszukiwarka
Koszyk jest pusty.

Przygody Sherlocka Holmesa – ebook

CENA NEXTO

Arthur Conan Doyle  

01.02.2008

01.01.2000

polski

210

Literatura Net Pl

Ocena: 4.8 (8 oceniających) Oceń produkt

 • EPUB
 • PDF

Opis

Obdarzony nieprzeciętną inteligencją, intuicją i logicznym myśleniem, palący ukochaną fajkę Sherlock Holmes rozwiązuje kolejne zagadki detektywistyczne, spędzające sen z powiek funkcjonariuszom policji.

Znany na całym świecie detektyw z Baker Street 221, miłośnik fajki i gry na skrzypcach, wraz ze swoim przyjacielem doktorem Watsonem tropią przestępców i metodą dedukcji rozwiązują najbardziej skomplikowane łamigłówki kryminalistyczne.

Znakomita pozycja dla miłośników gatunku.

Przygody Sherlocka Holmesa - ebook

5,54 zł 6,15 zł

Cena Klubowicza Nexto Premium

3,69 zł 6,15 zł
?
Ładowanie rekomendacji…

Opinie o produkcie

Ocena: 4.8 (8 oceniających)

1 - 5 z 8 opinii

 • Ocena:5
  Witold/2013-05-18

  Po latach czyta się tak samo dobrze jak za pierwszym razem.

 • Ocena:5
  mms30/2013-02-07

  Klasyczna pozycja w biblioteczce każdego miłośnika kryminałów. Polecam.

 • Ocena:5
  mms30/2013-02-07

  Klasyczna pozycja w biblioteczce każdego miłośnika kryminałów. Polecam.

 • Ocena:3
  Magda Barwińska/2012-07-27

  Książka którą czytałam składa się z dwóch części. Pierwsza "Pies Baskervillów" to długa historia opowiadająca o tajemniczym, mistycznym stworze, który wiąże się z klątwą rodu Basketvillów. Druga część składa się z pięciu krótkich. opowiadań: "Srebrzysta gwiazda", "Dziedzic z Reigate", "Urzędnik Pickroft", "Stały pacjent", "Ostatnia zagadka"
  Złym pomysłem był taki właśnie układ. O wiele lepiej czytało mi się opowiadania z drugiej części. Lepiej też dało się poznać metody działania Holmesa. "Pies..." przez pierwsze strony strasznie mnie nużył. Musiałam przyzwyczaić się do sposobu pisania autora a jednocześnie nic mnie nie interesowało. Osobiście odwróciłabym układ tego wydania.
  Kryminał nie jest moim ulubionym gatunkiem i momentami się przy tej książce nudziłam. Bohaterowie wydają mi się odlegli. Holmes jest bardzo wyidealizowany. Zawsze wie co powiedzieć, co zrobić. Nigdy nie ponoszą go emocje. Wiem że Doyle pisał swoje książki w XIX wieku i z pewnością były wtedy inaczej odbierane. Do mnie jednak nie do końca przemawiają.
  Ciesze się że zapoznałam się z twórczością autora, ale na tym poprzestanę.

 • Ocena:5
  Krystian Woźnica/2011-10-14

  Rewelacyjna książka czyta się rewelacyjnie dzięki tej książce człowiek wraca do dzieciństwa, gdy pragną być znanym detektywem. Serdecznie polecam fanom dobrej książki jeśli chodzi o dostawcę to wszystko na właściwym poziomie szybko i sprawnie.

1 - 5 z 8 opinii