Wpisz kod
Wyszukiwarka
Koszyk jest pusty.

Roztopy – ebook

BestsellerTANIEJ 7 %

Jędrzej Pasierski  

30.01.2019

30.01.2019

polski

336

Czarne

9788380498099

Ocena: 5 (1 oceniający) Oceń produkt

  • EPUB
  • MOBI

Opis

Joanna Pascho zostawia swoje poukładane warszawskie życie – odchodzi z pracy, sprzedaje mieszkanie i przenosi się do Bukowców, malutkiej wioski w Beskidzie Niskim. W pobliskich Gorlicach otwiera gabinet dermatologiczny. Zaczyna remont domu. Szybko jednak nadchodzi zima, a z pozoru idylliczna wioska odsłania mroczne sekrety…

Wkrótce do Bukowców przybywa komisarz Nina Warwiłow. Próbuje dotrzeć do prawdy o losie przyjaciółki. Niebawem zorientuje się, jak wielu rzeczy o niej nie wiedziała. Śledztwo utrudnia śnieg, odcinający Bukowce od świata, wszyscy czekają na roztopy. Kiedy nadchodzą, policja dokonuje makabrycznego odkrycia.

Po świetnie przyjętym debiutanckim „Domu bez klamek” Jędrzej Pasierski powraca z kolejną książką o Ninie Warwiłow.

Roztopy - ebook

25,95 zł 27,90 zł
?
Ładowanie rekomendacji…

Opinie o produkcie

Ocena: 5 (1 oceniający)

1 - 1 z 1 opinii

  • Ocena:5
    Sylwanka/2021-02-12

    Drugi tom serii o komisarz Ninie Warwiłow. Tym razem wyrusza ona na poszukiwanie swojej przyjaciółki Joanny Pascho do Bukowców, małej wioski w Beskidzie Niskim. Kilka miesięcy wcześniej Joanna zdecydowała sią wyprowadzić z Warszawy i otworzyć tam gabinet dermatologiczny. Sprawy nie układają się jednak po jej myśli - remont zakupionego domu się przedłuża i może nie skończyć się przed nadejściem zimy. Pewnego dnia Joanna znika. Zaniepokojona Nina zostawia dziecko w Warszawie i rozpoczyna na własną rękę śledztwo w Bukowcach. Jej działania wywołują złość szefa tamtejszej policji, który podobnie jak większość mieszkańców Bukowców, ma swoje tajemnice. Co przyniesie topniejący śnieg? Kolejne sekrety? Więcej trupów? A może rozwiązanie sprawy zaginięcia Joanny?

1 - 1 z 1 opinii