Wpisz kod
Wyszukiwarka
Koszyk jest pusty.

Rytuały wody – ebook

BestsellerTANIEJ 5 %

Urturi Eva Garcia Saenz de  

30.10.2019

polski

Wydawnictwo Muza

978-83-287-1259-1

Ocena: 5 (1 oceniający) Oceń produkt

  • EPUB
  • MOBI

Opis

Kontynuacja thrillera kryminalnego roku 2019 – "Cisza białego miasta"

Trylogia białego miasta sprzedała się w ponad milionowym nakładzie i stała się światowym fenomenem. "Rytuały wody" to opowieść jeszcze mocniejsza i mroczniejsza niż "Cisza białego miasta". Nie brakuje w niej też oryginalnej domieszki baskijskiego klimatu.

W górach zostaje znalezione ciało zamordowanej kobiety w ciąży. Została utopiona w zabytkowym celtyckim kotle z wodą i powieszona za nogi na drzewie. Sprawca ewidentnie inspirował się pochodzącym sprzed wieków rytuałem potrójnej śmierci. Okazuje się, że śledczy Kraken znał ofiarę — to jego pierwsza dziewczyna.
Już pierwsze zabójstwo nasuwa przypuszczania, że mogą nastąpić kolejne. Wszystko wskazuje też na to, że na celowniku mordercy znajdują się przyszli rodzice, a jego ofiarą może stać się także sam Kraken. Śledztwo zostaje utajnione, policjanci boją się zbiorowej paniki, która ogarnęła Vitorię zaledwie kilka miesięcy wcześniej...

W "Rytuałach wody" Eva García Sáenz de Urturi w mistrzowski sposób łączy trzymające w napięciu wątki seryjnych morderstw i rodzinnych tajemnic z niezwykłymi opisami zabytkowego miasta i emblematycznych miejsc prowincji Álava.

Rytuały wody - ebook

37,90 zł 39,90 zł
?
Ładowanie rekomendacji…

Opinie o produkcie

Ocena: 5 (1 oceniający)

1 - 1 z 1 opinii

  • Ocena:5
    Sylwanka/2019-11-09

    Druga cześć trylogii białego miasta. Tym razem zostaje odnalezione ciało kobiety w ciąży, zamordowanej niczym w sredniowiecznym rytuale. Ofiara okazuje sie byc pierwsza dziewczyna Krakena. Czy uda mu sie złapać mordercę zanim zaatakuje ponownie?

1 - 1 z 1 opinii