Wpisz kod
Wyszukiwarka
Koszyk jest pusty.

Rzeczy, których nie dokończyliśmy – ebook

BestsellerPROMOCJA

Rebecca Yarros  

12.04.2023

12.04.2023

polski

544

Wydawnictwo FILIA

978-83-8280-704-2

Ocena: 5 (1 oceniający) Oceń produkt

 • EPUB
 • MOBI

Opis

WROGOWIE. NIEUKOŃCZONY MASZYNOPIS. PONADCZASOWY ROMANS.

Georgia Stanton dowiaduje się, że jej zmarła prababcia Scarlett – sławna autorka romansów – nie dokończyła swojej ostatniej książki. Kobieta postanawia spisać historię nestorki.

Tymczasem pojawia się Noah Harrison, autor bestsellerowych powieści. Mężczyzna na żywo okazuje się tak samo arogancki, jak w wywiadach. Georgia postanawia nie dopuścić, by dokończył książkę jej prababci, nawet jeśli wydawca upiera się, że ten przystojny autor romansów świetnie się do tego nadaje.

Dla Noah wymyślenie zakończenia powieści legendy pióra to jedno, jednak uporanie się z jej piękną, upartą i cyniczną prawnuczką Georgią, to zupełnie inna sprawa.

Wkrótce jednak rozpoczynają wspólną pracę i zaczynają rozumieć, dlaczego autorka nigdy nie dokończyła swojej książki. Razem odkrywają, że Scarlett skrywała najwspanialszą historię miłosnąwszech czasów – swoją własną. Podczas drugiej wojny światowej zakochała się w atrakcyjnym i tajemniczym pilocie Jamesonie.

Rzeczy, których nie dokończyliśmy - ebook

29,10 zł 52,90 zł
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: 29,10 zł

Cena Klubowicza Nexto Premium?

14,55 zł 52,90 zł
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: 29,10 zł
i
Ładowanie rekomendacji…

Opinie o produkcie

Ocena: 5 (1 oceniający)

1 - 1 z 1 opinii

 • Ocena:5
  Wiesława Kamińska/2023-04-23

  Piękna, wzruszająca do bólu i nieprzewidywalna historia sprawia, że ciężko rozstać się z tą jakże romantyczną powieścią..
  Georgia Stanton, po wielkich zawirowaniach w swoim życiu osobistym i po śmierci swojej ukochanej babuni postanawia domknąć jej niedokończoną powieść i z pomocą poczytnego autora, Noaha Harrisona dokończyć ostatnią powieść Scarlett Stanton. To miała być książka o wielkiej i tragicznej miłości jej babci, z pochodzenia Angielki, która podczas wojny związała się z amerykańskim pilotem RAF-u, Jamesonem Stantonem i to piękne uczucie przedkładała nad zaszczyty z racji arystokratycznego pochodzenia.
  To naprawdę cudowna opowieść o wielkiej sile miłości, bez której ciężko oddychać, której towarzyszy potworny lęk o los ukochanej osoby, bo przecież wszystko dzieje się w obliczu trwającej wojny. Tu naprawdę łzy płyną same z siebie, a zakończenie tej historii kładzie na łopatki.
  Bardzo interesujący jest też wątek współczesny i trudna relacja między Georgią i Noahem, którzy z jednej strony walczą ze sobą, z drugiej - przyciągają się wzajemnie, jak dwie połówki jabłka.
  Lektura naprawdę godna uwagi, a miłośnicy powieści obyczajowych będą oczarowani.

1 - 1 z 1 opinii