Wpisz kod
Wyszukiwarka
Koszyk jest pusty.

Samo Sedno. NLP w praktyce – ebook

TANIEJ 5 %

Steve Bavister   Amanda Vickers  

08.08.2012

polski

328

Edgard

9788377881583

Ocena: 4.5 (2 oceniających) Oceń produkt

 • EPUB
 • MOBI

Opis

Książka w przystępny sposób wyjaśnia, czym jest NLP i dlaczego jest dziś jednym z najskuteczniejszych narzędzi rozwoju osobistego i zawodowego. Uczy najpopularniejszych technik i strategii, które pozwalają efektywnie zarządzać swoim umysłem i emocjami, osiągać wyznaczone cele i świadomie sterować własną karierą. Teorię wzbogacają liczne ćwiczenia i praktyczne przykłady.

Dlaczego poradnik trafia w Samo Sedno ?

 • w przystępny sposób wyjaśnia złożone zagadnienia NLP;
 • daje możliwość przećwiczenia zdobytej wiedzy w praktyce;
 • uczy, w jaki sposób zastosować zasady NLP w każdej sferze życia;
 • uczy sztuki skutecznej komunikacji i budowania trwałych więzi z najbliższymi.


Steve Bavister, Amanda Vickers – certyfikowani mistrzowie NLP prowadzący szkolenia z zakresu prezentacji, skutecznej komunikacji oraz kreowania wizerunku. Przystępnie wyjaśniają zagadnienia dotyczące NLP oraz uczą, jak wykorzystywać zaprezentowane techniki w życiu codziennym.

 

Samo Sedno to seria nowoczesnych poradników, które trafiają w samo sedno, czyli opisują esencję danego zagadnienia zrozumiale, praktycznie i konkretnie.

Samo Sedno. NLP w praktyce - ebook

31,25 zł 32,90 zł
?
Ładowanie rekomendacji…

Opinie o produkcie

Ocena: 4.5 (2 oceniających)

1 - 2 z 2 opinii

 • Ocena:5
  Artur/2012-10-01

  Bardzo fajna pozycja. To pierwsza książka o NLP, po która sięgnąłem i jestem z niej bardo zadowolony. W przystępny sposób opisuje zagadnienia, często opatrzone dodatkowym komentarzem z praktyki autorów; pokazuje też podstawowe ćwiczenia. Na końcu praktyczny przewodnik "co dalej" dla tych, którzy .. chcą iść dalej w temacie. Sam publikacja również bardzo dobrze przygotowana.

 • Ocena:4
  Krzysztof Siemieński/2012-09-04

  Podręcznik - jeden z kilkuset dostępnych na rynku. Jednak jego zaletą jest przystępny sposób w jaki wyjaśnia zasady NLP.

1 - 2 z 2 opinii