Wpisz kod
Wyszukiwarka
Koszyk jest pusty.

Samo Sedno. Trudne pytania na rozmowie o pracę – ebook

TANIEJ 7 %

Katarzyna Półtoraczyk  

13.11.2012

12.11.2012

polski

133

Edgard

978-83-7788-193-4

  • EPUB
  • MOBI

Opis

Rozmowa kwalifikacyjna to decydujący etap procesu rekrutacji. Dowiesz się, jak się do niego przygotować, aby wypaść jak najlepiej i aby to właśnie ciebie zatrudniono. Nauczysz się, jak zrobić dobre pierwsze wrażenie, a jakich zachowań powinieneś unikać. Przygotujesz się do odpowiedzi na pytania trudne, zaskakujące, a także dowiesz się, na które nie musisz odpowiadać. Przekonasz się, jak w niekonwencjonalny sposób pracodawcy sprawdzają różne umiejętności oraz kompetencje, pytając m.in. o to, ile okien ma Pałac Kultury i Nauki, co by było, gdyby słonie potrafiły latać, czy ile litrów mleka rocznie wypija przeciętny Polak. Dowiesz się, o co sam możesz zapytać osobę rekrutującą, a także jakie błędy mogą cię zdyskwalifikować w jej oczach. Dzięki poradnikowi pójdziesz na rozmowę doskonale przygotowany i nie wpadniesz w pułapkę rekrutera!

Znajdź nową pracę i osiągnij sukces! 

Dlaczego poradnik trafia w Samo Sedno?

  • prezentuje najczęściej pojawiające się podczas rozmowy pytania i doradza, w jaki sposób na nie odpowiadać,
  • opisuje wszystkie etapy rozmowy kwalifikacyjnej,
  • podpowiada, o czym należy pamiętać, przygotowując się do rozmowy,
  • radzi, jak postępować w przypadku pytań podchwytliwych, nietypowych czy zakazanych,
  • omawia inne sposoby sprawdzania kandydatów takie jak testy czy Assessment Center.

 

Katarzyna Połtoraczyk – doktorantka Uniwersytetu Ekonomicznego we Wrocławiu. Specjalizuje się w systemach motywowania i koncepcjach zarządzania. Od kilku lat prowadzi procesy rekrutacji dla wielu organizacji. Zajmuje się doradztwem w tematyce poszukiwania pracy i planowania kariery.

 

Samo Sedno to seria nowoczesnych, praktycznych i podręcznych poradników, które trafiają w samo sedno. W serii znajdują się tytuły o tematyce m.in. biznesowej, parentingowej, psychologicznej czy dotyczącej zdrowego stylu życia i rozwoju osobistego.

Samo Sedno. Trudne pytania na rozmowie o pracę - ebook

20,45 zł 21,99 zł
?
Ładowanie rekomendacji…

Opinie o produkcie

Ocena: 0 (0 oceniających)

Bądź pierwszą osobą, która doda opinię!