Wpisz kod
Wyszukiwarka
Koszyk jest pusty.

Samo Sedno. Zarządzanie czasem – ebook

CENA NEXTO

Mike Clayton  

17.08.2012

08.08.2012

polski

200

Edgard

9788377881514

Ocena: 4.7 (3 oceniających) Oceń produkt

 • EPUB
 • MOBI

Opis

Poradnik uczy skutecznego zarządzania czasem, czyli tego, by zrobić jak najwięcej w jak najkrótszym czasie. Skierowany jest do wszystkich, którzy chcą przeanalizować mechanizmy własnego działania i lepiej organizować swój czas.

W książce znajdziesz praktyczne narzędzia pokazujące, jak dobrze wyznaczyć cel, opracować plan działania i zrealizować go w terminie. Poznasz sztukę ustalania priorytetów, czyli wybierania zadań do wykonania w krótkiej, średniej albo długiej perspektywie. Opanujesz zasadę OATS, czyli prostą i skuteczną procedurę planowania czasu, oraz poznasz wskazówki dotyczące jej zastosowania w praktyce. Umieszczone w poradniku ćwiczenia, quizy i przykłady pokażą ci na co niepotrzebnie tracisz czas i jak unikać tego w przyszłości.

Poradnik odkrywa przed tobą sekret zachowania równowagi między czasem poświęconym obowiązkom zawodowym, odpoczynkowi czy rodzinie. Uczy efektywnego zarządzania czasem i umiejętności organizacji pracy, które są niezbędne, aby osiągnąć sukces. Autor zgromadził w książce wnioski płynące z kilkudziesięciu lat współpracy z wybitnymi osobowościami świata biznesu – ludźmi spełnionymi zawodowo i prywatnie. Dołącz do ich grona!

Dlaczego poradnik trafia w Samo Sedno ?

 • wyjaśnia główną procedurę zarządzania czasem, czyli zasadę OATS,
 • pomaga zachować równowagę między pracą a życiem prywatnym,
 • pokazuje, jak ustalać cele i priorytety oraz prawidłowo delegować zadania,
 • zawiera ćwiczenia, przykłady i wskazówki oraz daje gotowe narzędzia i techniki, które pomogą ci skutecznie zarządzać swoim czasem,
 • odkrywa przed tobą niezwykle efektywną pętlę OODA, czyli 4 kroki niezbędne do zarządzania czasem w dynamicznym otoczeniu.

Zacznij efektywnie zarządzać czasem. Działaj skutecznie i osiągaj zaplanowane cele!


Mike Clayton – konsultant i trener kadr zarządzających oraz wykładowca na Uniwersytecie w Manchesterze. Człowiek wielu specjalności, a co za tym idzie mistrz organizacji czasu. Autor wielu książek o tematyce biznesowo-psychologicznej oraz specjalista w zakresie komunikacji i planowania. Swojej pasji – zarządzaniu czasem - poświęcił ostatnich kilka ostatnich lat.

 

Samo Sedno to seria nowoczesnych, praktycznych i podręcznych poradników, które trafiają w samo sedno. W serii znajdują się tytuły o tematyce m.in. biznesowej, parentingowej, psychologicznej czy dotyczącej zdrowego stylu życia i rozwoju osobistego.

Samo Sedno. Zarządzanie czasem - ebook

23,31 zł 25,90 zł
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: 23,31 zł

Cena Klubowicza Nexto Premium?

15,54 zł 25,90 zł
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: 23,31 zł
i
Ładowanie rekomendacji…

Opinie o produkcie

Ocena: 4.7 (3 oceniających)

1 - 3 z 3 opinii

 • Ocena:4
  Andrzej Krupa/2012-12-04

  Książka inspirująca, dużo przydatnych technik, z którymi jest tak, że trzeba do nich wracać aby stał się nawykiem. M.i.: O planowaniu celów, spotkaniach, czytaniu, kotwicach pamięciowych, stresie, wartościowaniu zadań. Także jeśli rzeczywiście uda nam się wprowadzić w życie te porady to zakup książki zwróci się moim zdaniem bez problemu.

 • Ocena:5
  Rafał Frankiewicz/2012-11-27

  Świetny ebook polecam każdemu kto ma problemy dotyczące z zagospodarowaniem swojego czasu.

 • Ocena:5
  Zbyszek/2012-11-23

  Trudno znaleźć książkę na naszym rynku, która zawierała by w sobie tak dobrą ścieżkę do uzyskania wysokich kompetencji w tym temacie. Opisana w rozdziale 10 zasada OATS to esencja, którą każdy powinien sobie przyswoić i opanować.

1 - 3 z 3 opinii