Wpisz kod
Wyszukiwarka
Koszyk jest pusty.

Selekcja – ebook

CENA NEXTO

Jonathan Kellerman  

21.07.2023

21.07.2023

polski

336

SAGA Egmont

9788728540848

  • EPUB
  • MOBI

Opis

Mroczny thriller autora bestsellerów z listy New York Times!

Kim jest i co kieruje postępowaniem seryjnego mordercy, którego ofiarami są bezbronne i doświadczone cierpieniem niepełnosprawne dzieci?

Alex Delaware wspólnie z detektywem Milo Sturgisem rozpoczyna prywatne dochodzenie w sprawie tajemniczego morderstwa podczas wycieczki szkolnej. Podobno w rezerwacie przyrody nieopodal Los Angeles ktoś bestialsko odebrał życie upośledzonej 15-latce, córce izraelskiego dyplomaty... Dr Alex szybko dochodzi do wniosku, że śmierć niepełnosprawnej Irin to dopiero początek serii absurdalnych morderstw na tle eugenicznym. Przed tobą wciągająca opowieść o obsesyjnym pragnieniu zabijania w imię pseudonaukowych teorii o ograniczeniu reprodukcji słabych osobników i realizacji programu czystości rasowej. Zdaniem krytyków literackich jest to najbardziej prowokacyjna i niepokojąca powieść Kellermana, określanego mianem ,,króla współczesnych kryminałów".

Oto dwunasty tom wstrząsającej serii o zagadkach kryminalnych Alexa Delaware’a, można go uznać za oddzielną historię lub czytać bez zachowania kolejności cyklu.

SURVIVAL OF THE FITTEST, Copyright © 1989 by Jonathan Kellerman

Selekcja - ebook

26,99 zł 29,99 zł
?
Ładowanie rekomendacji…

Opinie o produkcie

Ocena: 0 (0 oceniających)

Bądź pierwszą osobą, która doda opinię!