Wpisz kod
Wyszukiwarka
Koszyk jest pusty.

Seria z Mercedes Thompson 2: Więzy krwi – ebook

TANIEJ 7 %

Patricia Briggs  

12.04.2017

12.04.2017

polski

456

Fabryka Słów

9788375742183

Ocena: 4 (1 oceniający) Oceń produkt

  • EPUB
  • MOBI

Opis

Całkiem niedawno przekonałam się na własnej skórze, że jestem odporna na wampirzą magię. Nie żeby to miało jakoś pomóc. Wampir posiada wystarczającą siłę, by skręcić mi kark z takim samym wysiłkiem, z jakim ja przełamuję selera.

Wśród ludzi odstępstwa od powszechnie przyjętych norm bywają kłopotliwe. Wśród wilkołaków są śmiertelnie niebezpieczne. O wiele łatwiej wpuścić zło, niż je później wyprosić.

Po rozwiązaniu problemów stada wilkołaków Mercedes Thompson ma nadzieję na chwilę spokoju. Chciałaby tylko skończyć renowację samochodu, który stoi w jej warsztacie, zarobić na tym trochę gotówki i chociaż przez chwilę pożyć jak człowiek. Na swoje nieszczęście Mercedes po pierwsze nie jest człowiekiem, po drugie nie lubi mieć niespłaconych długów, a po trzecie bardzo dba o swoich przyjaciół. Zatem gdy towarzysz, któremu jest winna przysługę prosi w środku nocy o pomoc dziewczyna bez wahania staje przy jego boku. Być może przemyślała by to dwa razy, gdyby miała pojęcie z czym przyjdzie jej się zmierzyć. Ale ostatecznie jej przeciwnik też jeszcze nie wie, jak zawziętej, twardej i zdeterminowanej zmiennokształtnej nadepnął na kojocią łapę.

Seria z Mercedes Thompson 2: Więzy krwi - ebook

27,83 zł 29,93 zł
?
Ładowanie rekomendacji…

Opinie o produkcie

Ocena: 4 (1 oceniający)

1 - 1 z 1 opinii

  • Ocena:4
    Efemeryda/2017-07-16

    Wreszcie się doczekałam, wyszła w ebooku i mogę nosić przy sobie i podczytywać przygody ulubionej zmiennej płci kobiecej (jak dotychczas jedynej) w dowolnie wybranej chwili.

1 - 1 z 1 opinii