Wpisz kod
Wyszukiwarka
Koszyk jest pusty.

Seria z Mercedes Thompson 7: Żar mrozu – ebook

TANIEJ 7 %

Patricia Briggs  

19.11.2016

09.11.2016

polski

416

Fabryka Słów

9788379642113

Ocena: 5 (1 oceniający) Oceń produkt

  • EPUB
  • MOBI

Opis

Mercy Thompson powraca w siódmej powieści bestselerowej serii z listy New York Times'a.

W życiu Mercy Thompson zaszła zmiana na miarę przesunięcia tektonicznego. Na szczęście wychodząc za Adama Hauptmana, charyzmatycznego Alfę lokalnej watahy wilkołaków, stała się macochą jego córki, Jesse, a relacja ta zapewniała jej chwile błogiej zwyczajności w całym tym szaleństwie. Jednakże w życiu na pograniczu świata ludzkiego, coś, co normalnie byłoby niefortunnym zdarzeniem, może zmienić się w coś znacznie więcej...

Po wypadku w korku, ani Mercy ani Jesse nie mogą skontaktować się z Adamem, ani też innym członkiem stada. Wszyscy zostali porwani.

Poprzez więź krwi Mercy czuje tylko, że Adam jest zły i cierpi. Podejrzewa, że zniknięcie może być związane z batalią polityczną, jaką prowadza wilkołaki, by zdobyć przychylność społeczeństwa i że Adam oraz wataha mogą znajdować się w poważnym niebezpieczeństwie. Pozbawiona wsparcia stada, osamotniona Mercy będzie musiała szukać pomocy wszędzie, nawet tam, gdzie jej uzyskanie wydaje się całkiem nieprawdopodobne.

Seria z Mercedes Thompson 7: Żar mrozu - ebook

27,83 zł 29,93 zł
?
Ładowanie rekomendacji…

Opinie o produkcie

Ocena: 5 (1 oceniający)

1 - 1 z 1 opinii

  • Ocena:5
    Maja/2019-02-14

    Rewelacyjna książka, przy której nie sposób się nudzić, gdyż wydarzenie goni wydarzenie, a czytelnik jest bombardowany przez kolejne zdarzenia i całe morze rozmaitych emocji. Mercy tym razem musi się uporać z porwaniem stada wilkołaków i ruszyć im na ratunek. Przy okazji dowiaduje się, że nie wszystko jest takie na jakie na pierwszy rzut oka wygląda. Autorce znów udało się w całości kupić moją uwagę i utrzymać ją aż do końca.

1 - 1 z 1 opinii