Wpisz kod
Wyszukiwarka
Koszyk jest pusty.

Siedmiu mężów Evelyn Hugo – ebook

TANIEJ 7 %

Taylor Jenkins Reid  

05.06.2019

05.06.2019

polski

536

Czwarta Strona

9 788 366 278 387

Ocena: 4 (2 oceniających) Oceń produkt

 • EPUB
 • MOBI

Opis

Powieść, którą pokochały setki tysięcy Amerykanek! 

To spotkanie zmieni życie Monique. Młoda dziennikarka dostaje propozycję przeprowadzenia wywiadu z Evelyn Hugo – aktorką, która ma za sobą imponującą karierę w Hollywood. Warunek jest jeden: ta rozmowa nie może zostać opublikowana przed śmiercią artystki. Evelyn opowiada o tym, jak wyrwała się z biedy i trafiła do wymarzonego świata kina. Sława, pieniądze, skandale i blask reflektorów… W Hollywood nikt nie jest bez grzechu. Dlaczego Evelyn ma za sobą aż siedem małżeństw? Kogo kochała naprawdę? Jej życie kryje tajemnice, które nigdy nie powinny trafić na pierwsze strony gazet. 
Lektura obowiązkowa dla wszystkich fanów Marilyn Monroe i Audrey Hepburn! Gdyby Evelyn Hugo istniała naprawdę, byłaby ich najlepszą przyjaciółką albo… największą konkurentką. 

Fascynująca powieść o miłości i cenie sławy.
Emily Giffin 

Siedmiu mężów Evelyn Hugo - ebook

29,67 zł 31,90 zł
?
Ładowanie rekomendacji…

Opinie o produkcie

Ocena: 4 (2 oceniających)

1 - 2 z 2 opinii

 • Ocena:3
  Urszula/2020-03-01

  1. Dobra powieść obyczajowa o świecie filmu, choć temat aktualny w każdym środowisku.
  2. Historia o dochodzeniu na szczyt, o ukrywaniu siebie aby być na szczycie, o homofobii, leku przed upadkiem ze szczytu. Opowieść o trudnych wyborach i decyzjach.
  3. Dobrze napisana, trzyma uwagę czytelnika do końca, główne bohaterki są wyraziste i ciekawe a ich wybory sensownie opisane i uzasadniane.
  4 warto te książkę przeczytać :)

 • Ocena:5
  Magda/2019-12-06

  Napisana pięknym językiem. Główna bohaterka mogłaby być każdą z gwiazd, które znamy z czołowych Hollywoodzkich produkcji. Nie mogłam się od niej oderwać

1 - 2 z 2 opinii