Wpisz kod
Wyszukiwarka
Koszyk jest pusty.

Siostra Księżyca – ebook

BestsellerTANIEJ 7 %

Lucinda Riley  

13.02.2019

13.02.2019

polski

Wydawnictwo Albatros

978-83-8125-516-5

Ocena: 4.5 (2 oceniających) Oceń produkt

 • EPUB
 • MOBI

Opis

Nastrojowa, pełna magii saga rodzinna.

Sześć sióstr. Choć urodziły się na różnych kontynentach, wychowały się w bajecznej posiadłości na prywatnym półwyspie Jeziora Genewskiego. Adopcyjny ojciec, nazywany przez nie Pa Saltem, nadał im imiona mitycznych Plejad.  Każda ułożyła sobie życie po swojemu i rzadko mają okazję spotkać się wszystkie razem. Do domu ściąga je niespodziewana śmierć ojca, który zostawił każdej list i wskazówki mogące im pomóc w odkryciu własnych korzeni. I w odnalezieniu odpowiedzi na pytanie, co się stało z siódmą siostrą.

Tiggy po śmierci ojca przeprowadza się do dzikiej Szkocji, by robić to, co zawsze kochała – opiekować się zwierzętami. Trafia do odosobnionej posiadłości Kinnaird, której właścicielem jest tajemniczy Charlie. Wkrótce spotyka odwiecznego mieszkańca majątku – starego Cygana. I dowiaduje się od niego, że w jej żyłach płynie krew ludzi posiadających dar uzdrawiania. Oraz że dawno temu przepowiedziano mu, że kiedy Tiggy do niego przybędzie, ma wskazać jej drogę do spalonej słońcem Granady.

W cieniu okazałych murów Alhambry Tiggy odkrywa swój związek z członkami słynnej cygańskiej społeczności Sacromonte, którzy zostali zmuszeni do ucieczki ze swych domów podczas wojny domowej, i z La Candelą – największą tancerką flamenco swojego pokolenia. A pod okiem cygańskiej wiedźmy zaczyna uczyć się leczyć.

Przyjdzie jednak czas, kiedy los każe jej wybierać, czy powinna zostać z nowo poznaną rodziną, czy wrócić do Kinnaird, do Charliego…

Siostra Księżyca - ebook

30,69 zł 33,00 zł
?
Ładowanie rekomendacji…

Opinie o produkcie

Ocena: 4.5 (2 oceniających)

1 - 2 z 2 opinii

 • Ocena:5
  Sylwanka/2021-01-09

  Piąty tom nastrojowej sagi rodzinnej o sześciu siostrach, wychowanych przez adopcyjnego ojca zwanego Pa Saltem na prywatnym półwyspie Jeziora Genewskiego. Po śmierci ojca Tiggy przeprowadza się do posiadłości Kinnaird w dzikiej Szkocji, żeby opiekować się zwierzętami. Posługując się wskazówkami Pa Salta oraz informacjami od odwiecznego mieszkańca majątku rozpoczyna poszukiwanie swoich korzeni. Odkrywa swój związek z członkami słynnej cygańskiej społeczności Sacromonte i z La Candelą - najlepszą tancerką flamenco lat 30 i 40 XX wieku. Czy oprócz poznania swojej przeszłości Tiggy zyska też szansę na szczęście w przyszłości? I czy będzie ona związana z Hiszpanią czy też z dziką Szkocją?

 • Ocena:4
  Urszula/2019-02-18

  1. Czytam, bo zaczęłam serie i nie lubię przerywać ;)
  2. Niezła kontynuacja, choć budowane przez autorkę postaci kobiece są raczej mało skomplikowane, a intrygi dość uproszczone.
  3. Po woli zaczyna się też przebijać wątek poboczny, który w gruncie rzeczy jest wiodącym, bo to od tego wszystko się zaczęło.
  4. Rozdział wprowadzający kolejną część lekko rozczarowujący - piękna, nieszczęśliwa, niekochana, uzależniona...ale i tak przeczytam

1 - 2 z 2 opinii