Wpisz kod
Wyszukiwarka
Koszyk jest pusty.

Skarga do WSA. Praktyczne wskazówki przykłady kazusy orzecznictwo. Wydanie 3 – ebook

NowośćTANIEJ 5 %

Tomasz Grossmann  

polski

263

C. H. Beck

978-83-8198-594-9

  • EPUB
  • PDF
  • MOBI

Opis

Boisz się prawa administracyjnego? Nie wiesz jak pisać skargi do sądu administracyjnego? Jakie zarzuty podnosić, jak je formułować? Masz obawy przed kolokwium z prawa administracyjnego lub egzaminem końcowym z części administracyjnej?

Publikacja sędziego Tomasza Grossmanna jest zatem idealną pomocą. Dzięki niej nauczysz się jak pisać skargę, jakie są jej konieczne elementy, które zarzuty i w jakiej kolejności czy formie należy podnosić w treści skargi.

W książce znajduje się dziewięć wzorów pism (z różnych dziedzin prawa administracyjnego, osiem skarg i jeden sprzeciw) do WSA wraz z uzasadnieniami, orzecznictwem i wyciągiem z przepisów. Wszystkie skargi zostały oparte na aktualnym stanie prawnym. Każda część pisma jest omówiona i wyjaśniona. Ponadto na samym początku poradnika znajduje się przykładowa skarga z komentarzami i praktycznymi wskazówkami do poszczególnych jednostek redakcyjnych skargi.

Materiał zawarty w kolejnym, trzecim wydaniu publikacji został w niezbędnym zakresie poprawiony i zaktualizowany oraz poszerzony o zagadnienia wynikające z ostatnich zmian legislacyjnych i najnowszego orzecznictwa sądowego. W szczególności istotnie zmodyfikowano przykładową skargę, w której m.in. uwzględniono oraz omówiono nowe elementy związane z wdrożoną od 31.5.2019 r. elektronizacją postępowania sądowoadministracyjnego.

 

 

Skarga do WSA. Praktyczne wskazówki przykłady kazusy orzecznictwo. Wydanie 3 - ebook

94,05 zł 99,00 zł
?
Ładowanie rekomendacji…

Opinie o produkcie

Ocena: 0 (0 oceniających)

Bądź pierwszą osobą, która doda opinię!