Wpisz kod
Wyszukiwarka
Koszyk jest pusty.

Skup się. Prosta droga do sukcesu – ebook

CENA NEXTO

Leo Babauta  

03.07.2012

19.06.2012

polski

176

Wydawnictwo M

978-83-7595-579-8

Ocena: 4.5 (4 oceniających) Oceń produkt

 • EPUB
 • MOBI

Opis

Jak uporządkować swoje życie i poradzić sobie z natłokiem informacji i zajęć? Dlaczego jesteśmy nieefektywni i ciągle zmęczeni?

Dlatego, że żyjemy w naszej skrzynce pocztowej, nie potrafimy zrezygnować z ciągłego odbierania telefonu, jesteśmy stale podłączeni do sieci i odczuwamy przymus „bycia na bieżąco”. Mamy zbyt dużo zobowiązań – w pracy, po pracy: zajęć sportowych, spotkań towarzyskich, ba wciągamy w takie życie nasze dzieci, organizując im mnóstwo dodatkowych atrakcji.

Leo Babauta, autor popularnego bloga Zen Habits, podpowiada nam krok po kroku, jak uporządkować swoje życie i odnieść sukces w wybranej dziedzinie. Dzięki umiejętności koncentracji będziemy potrafili działać efektywniej i odnajdziemy spokój umysłu.

Skup się. Prosta droga do sukcesu - ebook

9,21 zł 9,90 zł
?
Ładowanie rekomendacji…

Opinie o produkcie

Ocena: 4.5 (4 oceniających)

1 - 4 z 4 opinii

 • Ocena:5
  Jacek Bober/2020-04-21

  Jeśli borykasz się z samym sobą ta pozycja jest dla ciebie

 • Ocena:4
  Grzegorz Kamiński/2014-02-12

  Książka idealna dla ludzi, którzy zagubili się w wirtualnym świecie informacji i codziennie tracą cenny czas na klikanie "w podniesionego kciuka". Dla tych, którzy przeglądają strony bez poszukiwani konkretnych informacji i czują się "niewolnikami" myszki, klawiatury i ekrany; diody w telefonie lub tablecie. Również dla tych, którzy w otaczającej nas rzeczywistości łatwego i natychmiastowego dostępu do informacji nie potrafią skupić się na tym co "cenne" dla samorozwoju.

 • Ocena:4
  AG/2013-10-14

  Ciekawy poradnik. Autor nie narzuca swojego podejścia tylko proponuje różne sposoby na "porządek".

 • Ocena:5
  Artur /2012-08-30

  Mimo, że tytuł nie wygląda dobrze a autor jest Amerykaninem i książka jest poradnikiem, to na szczęście ma ona nie wiele wspólnego z głupawym entuzjazmem. Zamiast tego otrzymujemy naprawdę zgrabną listę uzasadnień naszych zachowań w świecie sieci i multitaskingu oraz porad jak zmienić swój dzień, życie, pracę i dom. Polecam :-)

1 - 4 z 4 opinii