Wpisz kod
Wyszukiwarka
Koszyk jest pusty.

Ślady krwi – ebook

TANIEJ 7 %

Jan Polkowki  

27.05.2016

15.08.2013

polski

440

Wydawnictwo M

978-83-7595-619-1

Ocena: 5 (1 oceniający) Oceń produkt

 • EPUB
 • MOBI

Opis

Ślady krwi to niemal sensacyjnie rozwijająca się opowieść o czterech kolejnych pokoleniach rodziny, której koleje poznajemy podczas odzyskiwania i odkłamywania pamięci przez głównego bohatera. Powieść nie została napisana dla prostego pokrzepienia serc. Ale chociaż odkryta prawda boli jeszcze mocniej daje w zamian szansę na jednostkowe i wspólnotowe ocalenie.

Ślady krwi - ebook

18,51 zł 19,90 zł
?
Ładowanie rekomendacji…

Opinie o produkcie

Ocena: 5 (1 oceniający)

1 - 1 z 1 opinii

 • Ocena:5
  Regina Nagadowska/2017-07-20

  Czytałam w wersji papierowej, ale nic nie zastąpi ebooka. Szczególnie w przypadku takiej powieści. Zaznaczyłam jako ważne wiele fragmentów historii opowiedzianej przez Jana Polkowskiego. Nie musiałam używać zakładek ani mazać ołówkiem. A to przecież proza wytworna. Każde zdanie można traktować jako modelowe. Uczyć się pięknej, bezpretensjonalnej i nie cierpiącej na żadne deficyty polszczyzny.
  Z kolei fabuła to potężny kawał polskiej historii, tej, na której ideolodzy różnej maści nazostawiali co niemiara plam różnego koloru. Tytułowa postać (książka ma także podtytuł, o czym księgarze zapominają) to każdy z nas: człowiek zaskoczony swoja własną historią, odkopujący ją w wielkim trudzie, ale chyba także z wielkim pożytkiem. Bo w gruncie rzeczy historia najnowsza to materiał na niezłą opowieść sensacyjną. I tak też jest w tym przypadku.
  Poza tym należy ją przeczytać na złość różnym macherom od socjotechnik, wmawiającym nam to, co tylko wspomnianym macherom przynosi profity.

1 - 1 z 1 opinii