Wpisz kod
Wyszukiwarka
Koszyk jest pusty.

Ślady życia 4: Zapach jesieni – ebook

TANIEJ 7 %

Anna Rybkowska  

10.01.2022

07.01.2022

polski

304

Replika

9788366989818

Ocena: 4 (1 oceniający) Oceń produkt

 • EPUB
 • MOBI

Opis

Nie możesz zatrzymać żadnego dnia, ale możesz go nie stracić.

Berenika i jej przyjaciele doświadczą w Nabokowie specyfiki czasu i jego niepowtarzalności. Dowiedzą się, że można coś przeżyć jeszcze raz, ale już nigdy w taki sam sposób. Jesień przyniesie wyjaśnienie tajemnic ukrytych we dworze, błąkających się wśród pól i pochowanych po lasach. Przynajmniej tych tajemnic, które pozwolą się okiełznać. Wszak życie też nie daje odpowiedzi na wszystkie zadawane pytania… To pożegnanie z bohaterami i z miejscem, ale niekoniecznie rozstanie z ich żywiołami.

Przecież każdy ma jakieś swoje Kilimandżaro, więc każdy może mieć i swój Naboków.

W tym cyklu każda kobieta odnajdzie okruch siebie samej - swoich przemyśleń, wahań, tęsknot, strachów, porażek życiowych, ale i swojej siły. Zajrzyjcie do

Nabokowa. Poprowadzą Was do niego barwy, smaki, zapachy. Małgorzata J. Kursa, portal Książka zamiast Kwiatka

Ania Rybkowska ma dar tworzenia postaci, które wszyscy doskonale znamy. Nie tylko z widzenia. Główną bohaterkę odnajdzie w sobie niejedna uważna czytelniczka. Taki dar dla twórcy powieści realistycznej jest przepustką na półkę z dobrą literaturą.

A jak wiadomo, stoją na niej książki, których się nie odkłada w połowie lektury… Basia Kosmowska

Ślady życia 4: Zapach jesieni - ebook

28,74 zł 30,90 zł
?
Ładowanie rekomendacji…

Opinie o produkcie

Ocena: 4 (1 oceniający)

1 - 1 z 1 opinii

 • Ocena:4
  Wiesława Kamińska/2022-03-29

  Cały cykl „Ślady życia”, to wnikliwa obserwacja świata wokół nas, to nieszablonowe postaci o odmiennym spojrzeniu na życie, a dzięki temu stworzony przez Annę Rybkowską obraz tchnie realizmem.
  Trzeba jednak zaznaczyć, że to niełatwa lektura i wymaga od czytelnika skupienia oraz czasu na refleksję nad przeczytanymi kwestiami. Tu nie znajdziecie porywających wrażeń, ale emocji na pewno nie zabraknie.
  Aż żal, że to już koniec. Polecam serdecznie

1 - 1 z 1 opinii