Wpisz kod
Wyszukiwarka
Koszyk jest pusty.

Słoneczna strona księżyca – ebook

TANIEJ 7 %

Aleksandra Grabowska-Szych  

25.01.2022

25.01.2022

polski

Novae Res

978-83-8219-737-2

  • EPUB
  • MOBI

Opis

Ile pięknych chwil może się zmieścić w 66 latach życia? Historia Oli udowadnia, że tylko od nas zależy, jak wykorzystamy dany nam czas. Dorastanie w siermiężnych latach PRL-u, obserwowanie fascynujących przemian gospodarczych i społecznych, korzystanie z upragnionej wolności i mierzenie się z jej konsekwencjami… Ola na naszych oczach dojrzewa, przechodzi liczne metamorfozy i raz po raz weryfikuje swoje poglądy, a wokół niej dzieje się historia przez duże H. Ta pełna ciepłego humoru i optymizmu opowieść wzrusza, dodaje odwagi i przekonuje, że szczęście można dostrzec w tym, co pozornie zwykłe i banalne – trzeba tylko spojrzeć z odpowiedniej perspektywy.

Znakomita opowieść, napisana z genialnym poczuciem humoru, z wielkim dystansem do siebie i dzikiego, otaczającego ją świata. Indywidualne, a zarazem niesamowicie uniwersalne ujęcie tematu.
Dorota Sobaszkiewicz, polonistka, biznesmenka, autorka cyklu bajek dla dzieciAleksandra Grabowska-Szych
Urodzona w 1955 roku, od zawsze związana z ukochanym Poznaniem. Radczyni prawna, joginka, podróżniczka, jedynaczka, żona, matka, babcia, przyjaciółka, utopijna optymistka, ostatnio aktorka, a od niedawna pisarka. Po przejściu w 2016 roku na emeryturę postanowiła robić tylko same przyjemne rzeczy i niezmiennie jej się to udaje.

Słoneczna strona księżyca - ebook

31,62 zł 34,00 zł
?
Ładowanie rekomendacji…

Opinie o produkcie

Ocena: 0 (0 oceniających)

Bądź pierwszą osobą, która doda opinię!