Wpisz kod
Wyszukiwarka
Koszyk jest pusty.

Śpiąca królewna: Zbiór opowiadań erotycznych na bezsenność – ebook

CENA NEXTO

Annah Viki M.   Alexi Lexi   Catrina Curant   K. O. Thomas   Ruth Ross   B. A. Feder  

01.02.2024

01.02.2024

polski

146

LUST

9788727094540

Ocena: 4 (1 oceniający) Oceń produkt

  • EPUB
  • MOBI

Opis

„Jestem jak nocny złodziej, jak jakiś cholerny wampir czy inkub. Podnieca mnie to boleśnie, to, że muszę ją rozebrać, że jest tak cudownie zależna ode mnie, nieświadoma, ufna. Czasami zastanawiam się, o co mi chodzi. Czy boję się kobiet i fakt, że ona śpi, sprawia, że mogę wreszcie być sobą, nie muszę zastanawiać się, co pomyśli, jak mnie odbierze? Czy to moje wychowanie takim mnie stworzyło? Odrzucam te rozważania. Mam jeden dzień z nią, kilka godzin, podczas których ona wreszcie normalnie śpi. Miriam ma problemy ze snem, boi się spać, mówi, że tylko gdy wie, że ją dotykam, że penetruję jej ciało, śpi spokojnie.”

Świat fetyszy jest olbrzymi, niektóre postrzegane są jako „zwyczajne” – poniekąd oswojone. Niektóre sprawiają, że się wzdrygamy, niepokoimy. Fetysz „Śpiącej Królewny” owiany jest tabu, zresztą nie bez powodu... (Śpiąca królewna, Catrina Curant)

Nie od dziś wiadomo, że seks jest najlepszym lekiem na stres i związaną z nim bezsenność. Ale co zrobić, gdy w łóżku panuje rutyna albo nie ma w nim nikogo, z kim można by sprawdzić prawdziwość tej teorii? Z pomocą przychodzą autorki Lust, proponując zbiór 10 pikantnych, przesyconych erotyzmem opowiadań, które odprężą, ukoją zmysły… A jak trzeba, to dostarczą również mocniejszych wrażeń i pomogą osiągnąć erotyczne spełnienie! Solo lub z kimś.

A wtedy już tylko krok do tego, by wreszcie wpaść w objęcia Morfeusza...

Robota do zrobienia

Uratuj moje serce

Balijskie przyjemności

Jak uwieść sąsiada

Spadające maski

Sanatorium Seksu 1: Igor

Sanatorium Seksu 2: Marta, THELMA i louise

Sanatorium Seksu 3: Albufeira

Śpiąca królewna

Nigdy nie jest za późno na miłość

Opowiadania zostały napisane przez następujące autorki LUST: SheWolf, Annah Viki M., Alexi Lexi, Catrina Curant, K. O. Thomas, Ruth Ross, B. A. Feder.

Śpiąca królewna: Zbiór opowiadań erotycznych na bezsenność - ebook

22,49 zł 24,99 zł
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: 24,99 zł

Cena Klubowicza Nexto Premium?

14,99 zł 24,99 zł
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: 24,99 zł
i
Ładowanie rekomendacji…

Opinie o produkcie

Ocena: 4 (1 oceniający)

1 - 1 z 1 opinii

  • Ocena:4
    Tomasz/2024-02-25

    Pierwsze opowiadanie to raczej literacka pornografia. Kolejne opowiadania są trochę łagodniejsze, bardziej erotyczne i ciekawsze.

1 - 1 z 1 opinii