Wpisz kod
Wyszukiwarka
Koszyk jest pusty.

Spirytystka – ebook

BestsellerCENA NEXTO

Max Czornyj  

07.09.2022

07.09.2022

polski

320

Wydawnictwo FILIA

978-83-8280-310-5

Ocena: 5 (1 oceniający) Oceń produkt

 • EPUB
 • MOBI

Opis

Mortalista powraca.

Śmierć nie pozwala o sobie zapomnieć. Nigdy. W okolicach Krakowa grasuje wynaturzony morderca. Policja dociera do niego dzięki wskazówkom Honoriusza Monda. Szaleniec zostaje zastrzelony w trakcie odprawiania makabrycznego rytuału. Były kierownik katedry mortalistyki pragnie odciąć się od śledztw. Skupia się na pracy w firmie sprzątającej Allegry Szmit, jednak po raz kolejny okazuje się, że od śmierci nie można uciec. Dochodzi do kolejnego morderstwa. Zostaje ono dokonane w podobny sposób, jak wcześniejsze. Problem w tym, że szczegóły znał tylko zastrzelony sprawca oraz Honoriusz Mond. Tymczasem Mortalista sam nie do końca ufa swoim zmysłom.

Czy to możliwe, by Mond był tajemniczym geniuszem zła, znanym użytkownikom darknetu? Czy będzie miał odwagę odnaleźć mordercę?

Spirytystka - ebook

41,76 zł 44,90 zł
?
Ładowanie rekomendacji…

Opinie o produkcie

Ocena: 5 (1 oceniający)

1 - 1 z 1 opinii

 • Ocena:5
  Aellirenn_czyta/2022-10-12

  Mortalista powraca. Jednak tym razem nie ufa nawet sobie.

  Uwielbiam styl Czornyja. Lubię brutalność i jej wybitnie plastyczny obraz w książkach autora. Cieszę się jednak, że to nie jest jedyna dobra strona. Kolejnymi są pomysły, wątki poboczne, sposób prowadzenia akcji, są też postaci. W Honoriuszu jestem absolutnie zakochana. Rzadko się zdarza, że aż tak mocno przywiązuję się do bohatera, a tutaj jestem z Mondem i ślubuję mu wierność czytelniczą do końca życia ☺️

  W tej powieści działo się dużo i akcja nie toczyła się po mojej myśli. Ba! Nawet przez moment byłam ciężko obrażona, by na koniec odetchnąć z ulgą. Ulga jednak minęła szybko, bo przeczytałam posłowie, a tam Max Czornyj mówi, że nie wie czy będzie jakiś ciąg dalszy. No Panie autor, bez żartów. Monda mi trzeba jak powietrza! Proszę mnie tego nie pozbawiać!

  Czytajcie „Spirytystkę”, bo to jest ogień! Być może nawet piekielny…

1 - 1 z 1 opinii