Wpisz kod
Wyszukiwarka
Koszyk jest pusty.

Spotkajmy się o północy – ebook

TANIEJ 7 %

Aleksandra Rochowiak  

31.08.2022

31.08.2022

polski

384

Wydawnictwo FILIA

978-83-8280-303-7

Ocena: 5 (1 oceniający) Oceń produkt

  • EPUB
  • MOBI

Opis

Czy można wpaść z deszczu prosto pod... parasol? W dodatku taki, którego właścicielem jest przystojny blondyn o wielkim sercu?

Gloria wraz z młodszą siostrą wynajmuje mieszkanie w północnej części Wrocławia i od trzech lat pracuje w ekskluzywnym butiku swojego partnera, który posiada według niej tylko jedną wadę – żonę. Zakochana dziewczyna skrywa przed światem wstydliwy sekret dotyczący ich związku, mogąc jedynie liczyć na wsparcie najlepszej przyjaciółki. Wszystko zmienia jeden wieczór, a właściwie dwa wyjątkowo mroźne, deszczowe popołudnia, kiedy to do przemoczonej kobiety pomocną dłoń wyciąga atrakcyjny nieznajomy. Tylko czy aby na pewno nigdy wcześniej się nie spotkali? Po tym, jak Bartosz udowodnił Glorii, że zawsze może na niego liczyć, ich relacja nabiera rumieńców.

W ciągu zaledwie kilku tygodni bardzo się do siebie zbliżają, a dziewczyna ku swojemu zaskoczeniu zaczyna poddawać się tajemniczej sile, która coraz intensywniej popycha ją w jego ramiona.

Spotkajmy się o północy - ebook

41,76 zł 44,90 zł
?
Ładowanie rekomendacji…

Opinie o produkcie

Ocena: 5 (1 oceniający)

1 - 1 z 1 opinii

  • Ocena:5
    Wiesława Kamińska/2022-10-05

    Cudowna, piękna i niesamowicie ciepła opowieść o miłości, przeciwnościach losu i silnych kobietach! Idealna pozycja na jesień. "Spotkajmy się o północy" to też świetny debiut Aleksandry Rochowiak. Historia zapowiada się jak wiele innych, ale zachwyca dobrym warsztatem autorki, wciąga tak, że trudno wypuścić książkę z ręki. Cudowna, piękna i niesamowicie ciepła opowieść o miłości, przeciwnościach losu i silnych kobietach - tych "trzecich". Polecam

1 - 1 z 1 opinii