Wpisz kod
Wyszukiwarka
Koszyk jest pusty.

Sprint – ebook

TANIEJ 7 %

Piotr Kuzio   Marcin Majchrzak   Grzegorz Suder  

26.02.2019

26.02.2019

polski

672

Zysk i S-ka

9788381166201

Ocena: 5 (1 oceniający) Oceń produkt

  • EPUB
  • MOBI

Opis

Czy przy wszędobylskim systemie obserwacji i kontroli zbrodnia może ujść płazem?

Firma RCUS była szczytem marzeń wszystkich informatyków. Międzynarodowy potentat na rynku systemów komputerowych zatrudniał najlepszych i – jak wieść niosła – niezwykle dbał o ich zadowolenie i bezpieczeństwo. Ale czy na pewno?

W poniedziałkowy poranek do laboratorium RCUS zostają wezwani podinspektor Skalski i komisarz Walczak. Znaleziono ciało zamordowanego mężczyzny. Policjanci rozpoczynają mozolne przesłuchania, przy czym nie angażują się zbytnio, pewni, że przy rozbudowanym systemie monitoringu i kontroli przejść zidentyfikowanie sprawcy będzie formalnością. Jednak elektroniczne ślady okazują się sfałszowane, jednoznaczne dowody – podrzucone. Policjanci próbują odnaleźć się w nowych dla siebie realiach, w czym pomóc ma im aspirant Czerski, specjalista „od komputerów”. Z każdym dniem śledztwo komplikuje się coraz bardziej…

Sprint - ebook

29,76 zł 32,00 zł
?
Ładowanie rekomendacji…

Opinie o produkcie

Ocena: 5 (1 oceniający)

1 - 1 z 1 opinii

  • Ocena:5
    Oktawian Nowak/2019-05-13

    Świetnie napisany kryminał o korporacyjnym świecie, z wszystkimi jego intrygami, zazdrościami, zdradami, knowaniami i niechęciami. Zdecydowanie polecany osobomi z "branży", którzy oprócz bardzo dobrze poprowadzonej akcji kryminalnej, docenią podwójne dno tej powieści.

1 - 1 z 1 opinii