Wpisz kod
Wyszukiwarka
Koszyk jest pusty.

Stop prawa – ebook

CENA NEXTO

Brandon Sanderson  

18.11.2022

18.11.2022

polski

304

MAG

9788367353892

Ocena: 5 (1 oceniający) Oceń produkt

  • EPUB
  • MOBI

Opis

Trzysta lat po wydarzeniach opisanych w trylogii „Zrodzonego z Mgły”, Scadrial unowocześnia się, koleje uzupełniają kanały, ulice i domy bogaczy oświetlają elektryczne lampy, a w niebo wznoszą się pierwsze drapacze chmur o żelaznej konstrukcji.

Kelsier, Vin, Elend, Sazed, Spook i pozostali są teraz częścią historii – lub religii. Jednakże, choć nauka i technika wznoszą się na wyżyny, stara magia Allomancji i Feruchemii wciąż odgrywa rolę w odrodzonym świecie. Na pograniczu zwanym Dziczą są podstawowymi narzędziami dzielnych mężczyzn i kobiet, którzy starają się zaprowadzić tam prawo i porządek.

Jednym z nich jest Waxillium Ladrian, rzadki Podwójny, który dzięki Allomancji może Odpychać metale, a dzięki Feruchemii zmniejszać lub zwiększać swój ciężar. Po dwudziestu latach spędzonych w Dziczy, Wax został zmuszony przez rodzinną tragedię do powrotu do stolicy Elendel. Z dużą niechęcią musi odłożyć broń i przyjąć obowiązki przynależne głowie arystokratycznego rodu. W każdym razie tak mu się wydaje, do chwili, gdy boleśnie przekonuje się, że posiadłości i eleganckie ulice Miasta mogą kryć w sobie większe niebezpieczeństwa niż piaszczyste równiny Dziczy.

Stop prawa - ebook

30,60 zł 34,00 zł
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: 23,80 zł

Cena Klubowicza Nexto Premium?

20,40 zł 34,00 zł
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: 23,80 zł
i
Ładowanie rekomendacji…

Opinie o produkcie

Ocena: 5 (1 oceniający)

1 - 1 z 1 opinii

  • Ocena:5
    Maria/2019-05-30

    Czytałam wcześniej serię Zrodzonego z Mgły i lubię świat tam wykreowany, miło więc jest do niego wrócić. Akcja toczy się wartko, bohaterowie jak zwykle u Sandersona są ciekawi i budzą sympatię. Nie jest to opwieść na miarę Archiwum Burzowego Światła, ale przyjemnością sięgnę po kolejne dwa tomy.

1 - 1 z 1 opinii