Wpisz kod
Wyszukiwarka
Koszyk jest pusty.

Tajemnica namokniętej gąbki – ebook

TANIEJ 5 %

Zofia Stanecka  

23.09.2019

polski

152

Saga Egmont

9788726127942

  • EPUB
  • MOBI

Opis

Bartek i Ziutek są świadkami niezwykłych wydarzeń. W ich szkole dzieją się naprawdę dziwne rzeczy. Ktoś podmienia worki w szatni i chowa buty. Na dodatek nieustannie moczy kredę i gąbkę do ścierania tablicy. Poruszeni chłopcy w trybie pilnym zwołują po lekcjach naradę. We dwóch postanawiają rozwikłać tajemnicę namokniętej gąbki. Czy uda im się ustalić sprawcę całego zamieszania? Może to jakiś potwór z piwnicy? Jedno jest pewne – rozwiązanie zagadki to dopiero początek ich przygód!


Autorką „Tajemnicy namokniętej gąbki” jest Zofia Stanecka – autorka bestsellerowej serii o „Basi” oraz wielu innych książek i opowiadań dla dzieci. Opowieść zilustrowała Agnieszka Surma.

Książka należy do serii „Czytam sobie z bakcylem”, nowej propozycji literackiej dla starszych dzieci. Propozycje „z bakcylem” skierowane są do młodych czytelników, którzy opanowali już trzy poziomy podstawowej serii, a zarażeni bakcylem czytania chcą dalej rozwijać swoją pasję.

Nowa propozycja to kolejne fascynujące przygody i wciągające historie spod piór najlepszych autorów i ilustratorów! Jeszcze więcej stron niezapomnianych wrażeń!

Zofia Stanecka – autorka książek dla dzieci. Jest absolwentką filologii polskiej na Uniwersytecie Warszawskim. Największą popularność przyniosła jej seria książek o Basi, przeznaczona dla najmłodszych czytelników. Zofia Stanecka pisze także książki do serii "Czytam sobie", "Poczytaj ze mną" oraz "Czytam i główkuję". Jest autorką opowiadań ("Świat według dziadka"), baśni i powieści ("Tajemnica Namokniętej Gąbki", "Księga Ludensona", "Domino i Muki. Po drugiej stronie czasu"), a także trylogii fantasy dla dzieci "Gdy pada deszcz". Wydała także dwa poradniki o zasadach dobrego zachowania dla najmłodszych: "Damą być" oraz "Rycerzem być".


Seria „Czytam sobie z bakcylem” jest nową propozycją literacką dla dzieci. Wyrasta z bestsellerowej serii „Czytam sobie”, która wspiera samodzielne czytanie u najmłodszych.

„Czytam sobie z bakcylem” skierowana jest do starszych dzieci, które opanowały 3 poziomy podstawowej serii, a zarażone bakcylem czytania chcą dalej rozwijać swoją pasję.

Nowa propozycja to kolejne fascynujące przygody i wciągające historie spod piór najlepszych autorów i ilustratorów! Jeszcze więcej stron niezapomnianych wrażeń!

Tajemnica namokniętej gąbki - ebook

12,34 zł 12,99 zł
Ładowanie rekomendacji…

Opinie o produkcie

Ocena: 0 (0 oceniających)

Bądź pierwszą osobą, która doda opinię!