Wpisz kod
Wyszukiwarka
Koszyk jest pusty.

Tajemnice kościelnych procesów – ebook

TANIEJ 7 %

Aleksandra Polewska  

19.05.2017

02.01.2017

polski

152

Rafael

9788375697322

Ocena: 3 (1 oceniający) Oceń produkt

  • EPUB
  • PDF
  • MOBI

Opis

W historię Kościoła katolickiego od samego początku nierozerwalnie wplecione są liczne, budzące do dziś wielkie emocje, procesy sądowe.  Autorka zabiera nas w podróż w czasie w świat batalii prawniczych, od których zależało życie lub śmierć, a także coś znacznie potężniejszego: potępienie lub zbawienie. Czytelnik będzie miał okazję dokładnie prześledzić proces Jezusa i pochylić się nad skazanym Zbawicielem, nad niesprawiedliwym sądem, który doprowadził do okrutnej męki i śmierci krzyżowej Chrystusa.

Książka odsłania nieznane karty, tajemnice, zawiłości procesów, podłe tchórzostwo i szlachetną odwagę. Wśród uczestników procesów poznamy między innymi: św. Mikołaja, św. Filomenę,  templariuszy, Joannę d’Arc, Tomasza More, Giordano Bruno czy Galileusza. Opowieść prowadzona jest żywą, wciągającą narracją, a wszystkie opisane wydarzenia oparte są na faktach, bo rzeczywistość okazuje się znacznie bardziej interesująca niż fikcja.

Tajemnice kościelnych procesów - ebook

27,81 zł 29,90 zł
?
Ładowanie rekomendacji…

Opinie o produkcie

Ocena: 3 (1 oceniający)

1 - 1 z 1 opinii

  • Ocena:3
    Renata /2021-02-05

    Jak dla mnie jest to książka napisana trochę ciężkim językiem. Temat niby fajny, ale wykonanie trochę gorsze. Trzeba przez cały czas być bardzo skupionym. Nie wiem może na wartość tej książki wpłynął fakt, że jest w pdf-ie, a na moim czytniku trochę ciężko czyta się te pliki.

1 - 1 z 1 opinii