Wpisz kod
Wyszukiwarka
Koszyk jest pusty.

Ten dzień – ebook

BestsellerTANIEJ 5 %

Blanka Lipińska  

07.11.2018

polski

448

Edipresse Książki

9788381179966

Ocena: 4 (1 oceniający) Oceń produkt

  • EPUB
  • MOBI

Opis

Sycylijskie życie Laury Biel zaczyna przypominać bajkę. Jest huczne wesele, mąż, który zrobi i odda dla niej wszystko, ciąża, prezenty i niewyobrażalny wprost luksus: służba, samochody, nadmorskie rezydencje. I wszystko byłoby idealnie, gdyby nie to, że wokół kręcą się sami gangsterzy, w powietrzu wisi nieokreślona zbrodnia, ktoś stale próbuje ją porwać i zabić, a Olo, najlepsza przyjaciółka, ślepo podąża w jej ślady. Bycie żoną najniebezpieczniejszego mężczyzny na Sycylii ma swoje konsekwencje i Laura boleśnie się o tym przekona…

Druga część bestselleru 365 dni to nie tylko przyjemne love story, które czyta się przed snem na dobranoc. To fabuła pełna zaskakujących zwrotów akcji: ucieczek, pogoni, zdrad, walk o honor, śmiertelnego niebezpieczeństwa. To książka o tym, jak łatwo się zakochać i równie łatwo zniszczyć sobie życie. Każdy rozdział zaskakuje , nic nie jest oczywiste – poza ostrym seksem i grą, w której nie ma ani złych, ani dobrych bohaterów. Jest za to wielka niewiadoma, wielka miłość, wielkie niebezpieczeństwo i wielka namiętność.

Ten dzień - ebook

26,51 zł 27,90 zł
?
Ładowanie rekomendacji…

Opinie o produkcie

Ocena: 4 (1 oceniający)

1 - 1 z 1 opinii

  • Ocena:4
    Anna /2020-08-15

    Tak jak i pozostałe części, dobrze się ja czytało. Lektura idealna na wakacje, łatwa, lekka i przyjemna. Nie jest to literatura wyższych lotów, ale o dziwo, ciężko się oderwać od lektury.

1 - 1 z 1 opinii