Wpisz kod
Wyszukiwarka
Koszyk jest pusty.

To mnie zabije – ebook

CENA NEXTO

Maciej Kaźmierczak  

01.02.2023

01.02.2023

polski

Wydawnictwo Muza

9788328725454

Ocena: 4 (1 oceniający) Oceń produkt

 • EPUB
 • MOBI

Opis

Matylda, dwudziestodwuletnia lekomanka, pracuje jako seksworkerka na kamerkach internetowych. Kiedy jej pozycja na TurnedOn spada, dziewczyna zaczyna posuwać się do coraz gorszych i okrutniejszych czynów. Zrobi wszystko, żeby wyeliminować konkurencję.

Tak poznaje kulisy tajemniczej gry. Ktoś porywa i brutalnie wykorzystuje młode kobiety. Nawet gdy wreszcie odzyskują wolność, ich koszmar się nie kończy… Wkrótce każda z nich otrzymuje wiadomość: „chcesz zagrać jeszcze raz?”.

Kto stoi za porwaniami? Jakie tajemnice znają uprowadzone kobiety? I jaki udział w tej ponurej sprawie ma mężczyzna o imieniu Leon?

Thriller psychologiczny inspirowany kultowym filmem

Leon zawodowiec

To mnie zabije - ebook

34,88 zł 37,50 zł
?
Ładowanie rekomendacji…

Opinie o produkcie

Ocena: 4 (1 oceniający)

1 - 1 z 1 opinii

 • Ocena:4
  Aellirenn_czyta /2023-02-22

  Matylda jest popularna na pewnej platformie streamingowej. Kiedy jej pozycja na stronie spada, dziewczyna postanawia zrobić wszystko, by wrócić na szczyt.

  Czytam wszystko, co wychodzi spod pióra Kaźmierczaka i autor wciąż mnie zaskakuje. Mam wrażenie, że każda książka jest inna. I nawet nie mam tu na myśli fabuły, bo jest sprawa oczywista, ale bardziej poczucie, że każdy tytuł ma innego autora. I to mi się bardzo podoba, bo nigdy nie wiadomo czego się spodziewać.

  Tym razem poznajemy brudny świat sexworkingu, gdzie wykorzystuje się młode dziewczyny w najbardziej parszywy sposób. Mamy też okazję zobaczyć to środowisko przez pryzmat szybkiego zarobku niemałych pieniędzy. Pytanie tylko, gdzie w tym wszystkim powinna być granica? Czy w ogóle jest ona potrzebna? Kto ją powinien wyznaczyć? Na te pytania autor nie daje jasnych odpowiedzi, za to skłania do myślenia czytelnika.

  Pomysł na fabułę dość kontrowersyjny, ale w tym dobrym znaczeniu tego słowa. Znów zostałam zaskoczona zakończeniem. A to wszystko, co opisałam powyżej, Kaźmierczak przedstawił w bardzo plastyczny sposób. Dlatego nie polecam tej książki bardzo młodym czytelnikom, za to każdy stary wyjadacz thrillerów powinien być usatysfakcjonowany po lekturze.

1 - 1 z 1 opinii