Wpisz kod
Wyszukiwarka
Koszyk jest pusty.

To nie przypadek – ebook

TANIEJ 7 %

Przemysław Semczuk  

05.06.2019

05.06.2019

polski

352

Rebis

9788380626881

Ocena: 3 (1 oceniający) Oceń produkt

  • EPUB
  • MOBI

Opis

Książka autora TAK BĘDZIE PROŚCIEJ – powieści nagrodzonej Srebrnym Kluczykiem.

W Karkonoszach Straż Graniczna znajduje ciało zamarzniętego studenta. Zawartość jego plecaka nie pozostawia wątpliwości: chłopak nie był pechowym turystą, tylko przemytnikiem. Tymczasem w Zgorzelcu znika nastolatka i wiele wskazuje na to, że została uprowadzona. I w jednej, i w drugiej sprawie tropy prowadzą do mafii zgorzeleckiej, która walczy o wpływy na przejściu granicznym. Śledztwo prowadzą znani z powieści Tak będzie prościej komisarz Paweł Ciszewski i komisarz Albin Plesiński.

Świetnie oddane realia drugiej połowy lat dziewięćdziesiątych, pracy granicznych „mrówek” oraz ówczesnych przemytniczych metod i interesów, barwne postacie i humor, niespodziewane zwroty akcji – wszystko to jest obecne w najnowszej powieści Przemysława Semczuka.

Powieść trzyma w napięciu do ostatniej strony!

To nie przypadek - ebook

27,81 zł 29,90 zł
?
Ładowanie rekomendacji…

Opinie o produkcie

Ocena: 3 (1 oceniający)

1 - 1 z 1 opinii

  • Ocena:3
    Rafał Artymicz/2019-08-11

    Historia całkiem ciekawa. Pokazuje życie mieszkańców Zgorzelca i ich zalety z tego, że mają przejście graniczne pod nosem. Fabuła taka typowo mafijna. Oczywiście na koniec musi wyjść jakaś kwestia o której czytelnik nie miał pojęcia dlatego całość zagadki była dla niego nierozwiązana.

1 - 1 z 1 opinii