Wpisz kod
Wyszukiwarka
Koszyk jest pusty.

Trybunał dusz – ebook

CENA NEXTO

Donato Carrisi  

04.03.2020

04.03.2020

polski

Wydawnictwo Albatros

978-83-8125-990-3

Ocena: 5 (1 oceniający) Oceń produkt

 • EPUB
 • MOBI

Opis

Jego członkowie – penitencjariusze – dziś działają na granicy legalności. Na granicy dobra i zła. Światła i ciemności. Odpowiadają za archiwum, o jakim FBI może tylko marzyć. To biblioteka zła ukryta za murami serca Kościoła – Watykanu… Opiekuje się nią garstka ludzi.

Wśród nich jest ktoś specjalny.

Marcus, penitencjariusz obdarzony umiejętnością wychwytywania na miejscu zbrodni anomalii, zajmuje się zniknięciem studentki, łączącym się ze sprawą leżącego w śpiączce mężczyzny podejrzanego o seryjne zabójstwa kobiet.

Sandra Vega, policjantka z Mediolanu, rozpoczyna prywatne śledztwo w sprawie śmierci męża, oficjalnie uznanej za wypadek. Sandra podejrzewa jednak, że został zamordowany, ponieważ próbował zdemaskować nielegalną działalność penitencjariuszy.

Tymczasem w Rzymie, jeden po drugim, giną zbrodniarze, którzy dotychczas byli poza wszelkimi podejrzeniami. Odpowiedź na pytanie, kto za tym stoi, wydaje się oczywista:

Ktoś, kto ma dostęp do archiwum penitencjariuszy.

Trybunał dusz - ebook

32,40 zł 36,00 zł
?
Ładowanie rekomendacji…

Opinie o produkcie

Ocena: 5 (1 oceniający)

1 - 1 z 1 opinii

 • Ocena:5
  Renata Jezior/2020-08-03

  Donato Carrisi to mistrz nad mistrzami. Potrafi pisać książki o różnych tematykach, zupełnie odmiennych od siebie. Jednak za jaką tematykę "się nie zabierze" każda staje się swego rodzaju perełką.
  Tematyka "Trybunału Dusz" jest zupełnie inna niż "Zaklinacza", ale równie ciekawa. Niektórzy porównują tę tematykę do Dana Brawna, ale według mnie jest to nie do porównania. Carrisi nie tworzy spisków religijnych, choć tematyka książki odnosi się do religii.
  "Trybunał Dusz" zapoznaje nas z Zakonem Penitencjariuszy i muszę przyznać, że była w szoku. ze taki zakon w ogóle istnieje i że na prawdę zajmują się ciężkimi grzechami wiernych. Czy rzeczywiście istnieje archiwum grzechów ciężkich? Tego nie wiem, ale muszę przyznać, że książka ta spowodowała, że dość długo po zakończeniu tej książki o tym myślałam.
  Polecam bardzo serdecznie tę pozycję - napisana jest bardzo dobrze. Czyta się ją szybko i na prawdę z ogromną przyjemnością. A akcja? Jak to akcja u Carrisiego - bardzo szybko się zmienia i jest bardzo zaskakująca, tak samo jak samo zaskoczenie. A Marcus? Wydawał się takim dobrym duchownym....

1 - 1 z 1 opinii