Wpisz kod
Wyszukiwarka
Koszyk jest pusty.

Tydzień z ukochanym – ebook

TANIEJ 7 %

Piotr Gałązka  

03.07.2012

28.03.2012

polski

84

E-bookowo

978-83-63080-81-5

Ocena: 1 (1 oceniający) Oceń produkt

  • EPUB
  • PDF
  • MOBI

Powieść Tydzień z ukochanym opowiada o losach młodego chłopaka, który po przez Internet poznaje przyjaciela. Piotr wierzy w prawdziwą miłość i zakochuje się w Andrzeju, który nie uznaje związków partnerskich. Piszą do siebie ponad rok. Pewnego dnia Piotr okłamuje rodzinę, mówiąc, że wraz z przyjaciółmi wyjeżdża do Włoch na narty. Naprawdę wylatuje do Anglii, by móc spędzić magiczny tydzień z Ukochanym.


Piotr Gałązka urodził się 03.03.1991 roku. Mieszka w Rudzie Śląskiej. Kocha podróżować. Pracuje w swoim wyuczonym zawodzie, uczy się też w szkole zaocznej. W wolnej chwili tworzy scenariusze losów swoich bohaterów. Tydzień z ukochanym to jego druga powieść wydana w formie ebooka.

Opis

Powieść Tydzień z ukochanym opowiada o losach młodego chłopaka, który po przez Internet poznaje przyjaciela. Piotr wierzy w prawdziwą miłość i zakochuje się w Andrzeju, który nie uznaje związków partnerskich. Piszą z sobą ponad rok po przez gadu-gadu, skype. Aż pewnego dnia Piotr okłamuje rodzinę, że wraz z przyjaciółmi wyjeżdża do Włoch na narty, a tak naprawdę wylatuje do Anglii by móc spędzić magiczny tydzień z Ukochanym. Powieść jest pisana prostym a zarazem lekkim językiem.


Piotr Gałązka urodzony 03.03.1991 r. Zamieszkuje obecnie w Rudzie Śląskiej. Kocha podróżować po świecie. Pracuje w swoim wyuczonym zawodzie a zarazem jest uczniem w zaocznej szkole. W wolnej chwili tworzy scenariusz dla swych bohaterów. Powieść Tydzień z ukochanym to jego druga powieść wydana w formie ebooka.

Tydzień z ukochanym - ebook

8,37 zł 9,00 zł
?
Ładowanie rekomendacji…

Opinie o produkcie

Ocena: 1 (1 oceniający)

1 - 1 z 1 opinii

  • Ocena:1
    Czyt/2012-12-30

    Nie polecam. Słaba i naiwna. Porażka.

1 - 1 z 1 opinii