Wpisz kod
Wyszukiwarka
Koszyk jest pusty.

Tysiąc nocy bez ciebie – ebook

TANIEJ 7 %

Federico Moccia  

15.05.2020

15.05.2020

polski

Wydawnictwo Muza

978-83-287-1370-3

Ocena: 4 (1 oceniający) Oceń produkt

  • EPUB
  • MOBI

Opis

Federico Moccia to #1 wśród włoskich autorów. Ma na koncie 10 milionów sprzedanych egzemplarzy. Każda jego książka jest bestsellerem.

Sofia nie poznaje samej siebie. Z lustra, zamiast znanej pianistki u szczytu kariery, spogląda na nią smutna kobieta o przygaszonym spojrzeniu, której nic już nie interesuje. Nadszedł czas, aby Sofia wreszcie uporządkowała swoje życie. Nie może wciąż uciekać od przeszłości, od małżeństwa, w którym czuje się samotna, ani od namiętnej, ale równie bolesnej znajomości z Tancredim. Wraca do Rzymu, do męża. Jednak ten związek nie ma przyszłości, zwłaszcza kiedy Sofia odkryje, że Andrea ją oszukiwał. Kobieta opuszcza męża i wyrusza na światowe tournée. Tymczasem zakochany Tancredi podąża śladami Sofii i wkrótce nieoczekiwanie dochodzi do ich ponownego spotkania…

Tysiąc nocy bez ciebie - ebook

29,67 zł 31,90 zł
?
Ładowanie rekomendacji…

Opinie o produkcie

Ocena: 4 (1 oceniający)

1 - 1 z 1 opinii

  • Ocena:4
    Wiesława Kamińska/2020-12-29

    Barwna opowieść,którą się czyta lekko i przyjemnie. Taki okład na serce,mimo skomplikowanych relacji bohaterki z dwoma mężczyznami. Pozwala uwierzyć,że prawdziwa miłość istnieje.To taka nieoczywista miłość. Ona ma męża i sama przed sobą nie chce się przyznać, że kocha kogoś innego.
    I te włoskie klimaty, smaki i zapachy, które wciągam całą sobą z najwiekszą przyjemnością. Polecam

1 - 1 z 1 opinii