Wpisz kod
Wyszukiwarka
Koszyk jest pusty.

Uprowadzone – ebook

TANIEJ 5 %

Natasha Preston  

15.01.2020

polski

368

Wydawnictwo JK (Aha, Feeria)

9788366380455

Ocena: 5 (1 oceniający) Oceń produkt

  • EPUB
  • MOBI

Opis

Natasha Preston, królowa thrillerów YA, powraca z kolejnym hitem! Nie ma nic gorszego od sytuacji, kiedy ktoś delektuje się twoim cierpieniem… A co, jeśli ta osoba jest kimś bardzo ci bliskim? W rodzinnym miasteczku Piper od pewnego czasu w tajemniczych okolicznościach znikają nastolatki. Władze miasta uznają zaginionych za uciekinierów i bagatelizują problem. Kiedy jednak znajomy Piper i jej przyjaciółki Hazel przepada bez śladu, dziewczyny zaczynają podejrzewać, że dzieje się coś naprawdę złego i postanawiają wziąć sprawy w swoje ręce. Nawet nie podejrzewają, że prywatne śledztwo doprowadzi je w sam środek piekła... W pewnym budynku w lesie trwa walka o przeżycie. Każde pomieszczenie jest tu sprawdzianem dla instynktu przetrwania, a pierwszy fałszywy krok może być tym ostatnim… Czy cena za ocalenie zaginionych nie okaże się zbyt wysoka?... Przygotuj się na mocny, mroczny thriller pełen szalonych zwrotów akcji!

Uprowadzone - ebook

31,25 zł 32,90 zł
?
Ładowanie rekomendacji…

Opinie o produkcie

Ocena: 5 (1 oceniający)

1 - 1 z 1 opinii

  • Ocena:5
    Wiesława Kamińska/2020-01-25

    Historia młodych ludzi uprowadzanych , nękanych, których psychika i życie jest wystawione na ciężką próbę. Wciągająca , wywołująca wolę walki, ale też chęć utożsamiania się z bohaterami.
    Bardzo spodobał mi się pomysł na fabułę oraz sam gatunek napisanej książki. Nie ma w Polsce wielu thrillerów z gatunku young adult, a więc Natasha Preston jest interesującym powiewem świeżości na naszym rynku wydawniczym, co potwierdza kolejną swoja książką. Polecam

1 - 1 z 1 opinii