Wpisz kod
Wyszukiwarka
Koszyk jest pusty.

Urzędnik – ebook

CENA NEXTO

Sławek Michorzewski  

05.02.2019

05.02.2019

polski

Oficyna 4eM

978-83-662420-4-3

Ocena: 4 (1 oceniający) Oceń produkt

 • EPUB
 • MOBI

Opis

Brawurowo napisana komedia kryminalna. Marian Sopel to urzędnik skarbowy. Seria nieprzewidywalnych zdarzeń, którą zapoczątkowała kolejna kontrola, uruchamia gonitwę zbiegów okoliczności, które odkrywają prawdziwe oblicze tego na wskroś złego człowieka.

Urzędnik - ebook

26,91 zł 29,90 zł
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: 26,91 zł

Cena Klubowicza Nexto Premium?

17,94 zł 29,90 zł
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: 26,91 zł
i
Ładowanie rekomendacji…

Opinie o produkcie

Ocena: 4 (1 oceniający)

1 - 1 z 1 opinii

 • Ocena:4
  Elżbieta Wantoła/2023-01-15

  Czasami warto sięgnąć po książkę inną niż te wszystkie, które czytamy, trochę zmienić klimat, odpocząć od rutyny, może akurat spodoba nam się bardziej niż inne. Książkę "Urzędnik" mogę porównać do bardzo długiego dowcipu.

  Marian Sopel to prawy obywatel, jest urzędnikiem skarbowym i w każdym właścicielu firmy widzi oszusta. "Widzisz, ja na przykład uważam, że nie ma uczciwych podatników. Wszyscy Polacy to bydlaki. U każdego można znaleźć coś, o co można się zaczepić, i później go zdeptać." Sopel bardzo skrupulatnie wykonuje swoją pracę aż za bardzo, doprowadził już do niejednego bankructwa firmy.

  Grzegorz Gołąb, odkąd jego firma została zlicytowana został złodziejem, dokonuje drobnych kradzieży bez uszczerbku na zdrowiu osób trzecich, niestety pewnego dnia przypadkiem włamuje się do mieszkania mężczyzny, przez którego został zmuszony do kradzieży.

  Wojciech Jąder vel Jajco, bandyta i gangster, postrach miasta. "Wymuszenia, dziwki, haracze, narkotyki, kradzieże, napady, porwania (...). Oprócz tego podejrzewano go o zlecenie kilkunastu zabójstw i kilku zrealizowanych osobiście". Trzy różne postaci, trzy różne światy, a jednak ich drogi się przetną, będą wrogami i współpracownikami, połączy ich wspólny cel i poróżni chęć zagarnięcia wszystkiego dla siebie.

  Ta historia wciąga od razu i trzyma w napięciu aż do samego końca, dostarcza nam uśmiech, pomimo tego, że ciągle ktoś jest zabijany lub zostaje ranny. Wszystkie, nowo pojawiające się osoby, są powiązane z poprzednimi i każda postać odgrywa ważną rolę i chociaż relacje osób przedstawionych w tej historii są mocno pogmatwane to łatwo odnaleźć się w sytuacjach przedstawionych w książce.

1 - 1 z 1 opinii