Wpisz kod
Wyszukiwarka
Koszyk jest pusty.

Uwaga na marzenia – ebook

TANIEJ 7 %

Monika Gabor  

23.12.2013

22.11.2013

polski

205

RW 2010

978-83-7949-055-4

Ocena: 4 (1 oceniający) Oceń produkt

  • EPUB
  • PDF
  • MOBI

Opis

Trzy różne kobiety, trzy różne historie. O mnie, o tobie, o nas. O tym, co najważniejsze.

Podglądamy miłosne i życiowe perypetie trzech przyjaciółek.

Każda z nich jest inna, każdej przytrafia się coś innego, każda inaczej reaguje.

 

Iza, kobieta aktywna zawodowo, ambitna i kompetentna, również prywatne życie bierze we własne ręce, dokonując wyborów na przekór wszystkim i wszystkiemu. Dąży do celu, którym jest szczęście, nie słuchając rad i nie bacząc na konsekwencje.

Marta to przeciwieństwo Izy – domatorka spełniająca się w roli żony, matki, gospodyni domowej. Rozwód jest dla niej szokiem, zarazem początkiem zmian. Jak wpłynie na nią rozpad rodziny? Czy będzie umiała jeszcze komukolwiek zaufać?

Julia wiedzie życie, o którym marzy każda z nas. Kochający mąż, mądra córka, satysfakcjonująca praca... Gdzie tkwi haczyk? Czy traumatyczne dzieciństwo wypłynęło na wybór zawodu? Czy można być jednocześnie lojalną przyjaciółką, kompetentnym psychologiem i uczciwym człowiekiem? A gdy trzeba wybrać... Julia znajdzie się między młotem a kowadłem.

 

Świetna lektura, dotykająca zwykłych problemów, niewydumanych. Autorka czerpie bowiem pomysły z prawdziwego życia, w którym rozwód to nie statystyka, ale osobista ludzka tragedia, koniec dotychczasowego świata dla jednych, a początek czegoś zupełnie nowego dla drugich. Wybór zawsze należy do nas.

 

Patronat medialny nad tytułem „Uwaga na marzenia” objęły portale:

Debiutex, Dużeka.pl, Imperium Kobiet, Papierowe Myśli, Portal Pisarski.

Uwaga na marzenia - ebook

13,86 zł 14,90 zł
?
Ładowanie rekomendacji…

Opinie o produkcie

Ocena: 4 (1 oceniający)

1 - 1 z 1 opinii

  • Ocena:4
    Teresa Zubin/2015-02-21

    Lektura lekka, łatwa i przyjemna. Problemy życia codziennego znane z autopsji, ale cudze są łatwiejsze do przyjęcia. Polecam tym, którzy pragną łagodnego zakończenia historii.

1 - 1 z 1 opinii