Wpisz kod
Wyszukiwarka
Koszyk jest pusty.

Uzależnienie od nowych mediów – ebook

TANIEJ 7 %

Joanna Sewryn  

03.09.2010

01.01.2008

polski

87

E-bookowo

978-83-61184-19-5

Ocena: 4 (1 oceniający) Oceń produkt

  • EPUB
  • PDF

Opis

Jednym z problemów wychowawczych, z jakim spotykają się rodzice i nauczyciele w opiece nad dzieckiem jest uzależnienie dzieci i młodzieży od współczesnych narzędzi komunikacji. Współczesne środki komunikacji wywierają ogromny wpływ na rozwój psychiczny człowieka. Internet, komputery, telewizja oraz telefony komórkowe coraz częściej uzależniają od siebie. Dotyczy to szczególnie młodych ludzi, którzy mają z mediami największy i najczęstszy kontakt. Dzieci i młodzież coraz częściej przyznają, że nie są w stanie obyć się bez komputera, komórki czy odtwarzacza MP3. Kontakt z komputerem i telewizją zastępuje kontakty z rówieśnikami i rodziną. Media stają się najważniejszym źródłem informacji i rozrywki dla młodych ludzi, wypierając tym samym wychowawców i rodziców.
Fragment Wstępu

Praca Joanny Seweryn "Uzależnienie od nowych mediów wśród młodizeży w wybranych czasopismach pedagogicznych" ukazuje problemy wychowawcze związane z wpływem nowych mediów na życie nastolatków. Joanna Seweryn zbadała szereg artykułów na ten temat ukazujących się w takich pismach pedagogicznych jak: "Opieka-Wychowanie-Terapia", "Problemy Opiekuńczo-Wychowawcze" oraz "Remedium". Praca prezentuje wyniki przeprowadzonych badań.

Uzależnienie od nowych mediów - ebook

11,25 zł 12,10 zł
?
Ładowanie rekomendacji…

Opinie o produkcie

Ocena: 4 (1 oceniający)

1 - 1 z 1 opinii

  • Ocena:4
    karolina głąb/2011-05-30

    Książka ciekawa i dobrze napisana. W łatwy i przystępny sposób pozwala zapoznać się czytelnikowi z uzależnieniami z których, w dzisiejszych czasach, nie zdajemy sobie sprawy. Polecam, każdemu zainteresowanemu tematem.

1 - 1 z 1 opinii