Wpisz kod
Wyszukiwarka
Koszyk jest pusty.

W pułapce myśli - dla nastolatków – ebook

TANIEJ 7 %

Louise Hayes   Ann Bailey   Joseph Ciarrochi  

25.02.2020

30.01.2020

polski

168

GWP Gdańskie Wydawnictwo Psychologiczne

9788374898119

Ocena: 5 (1 oceniający) Oceń produkt

 • EPUB
 • MOBI

Opis

Jedna z najlepszych książek samopomocowych ostatnich lat stanowi doskonałe połączenie wyników najnowszych badań z niezwykle skutecznymi i praktycznymi poradami do wykorzystania od zaraz. W pułapce myśli dla nastolatków to publikacja, która stanowi dopełnienie bestsellera W pułapce myśli. To wyczerpujący poradnik, który został skierowany do młodych ludzi. Wyróżnia go lekki i bezpośredni język, a zawarte w nim przykłady, wskazówki i ćwiczenia odpowiadają problemom i wyzwaniom, przed jakimi stają młodzi ludzie.

W pułapce myśli dla nastolatków rozwija (najważniejsze) umiejętności potrzebne do radzenia sobie z trudnymi, czasem wręcz przytłaczającymi emocjami: stresem, brakiem wiary w siebie, wstydem, gniewem czy lękiem. Książka daje młodym ludziom jasny przekaz, że nie są w swoich uczuciach osamotnieni, a porady w niej zawarte pomagają przejść ten trudny etap życia z podniesioną głową.

Terapia akceptacji i zaangażowania, na której założeniach opiera się ta książka, uczy, jak zamiast koncentrować się na niepowodzeniach, problemach okresu dorastania czy codziennych zmaganiach, być bardziej uważnym, rozpoznawać swoje myśli i uczucia, akceptować siebie i swoje emocje oraz rozwiązywać problemy.

To lektura obowiązkowa nie tylko dla młodzieży, ale i rodziców, nauczycieli oraz terapeutów pracujących z tą grupą wiekową.

Dzięki książce młodzi ludzie:

 • przezwyciężą trudne emocje związane z okresem dorastania

 • nauczą się wykorzystywać siłę uważności w codziennych sytuacjach

 • przestaną szukać w sobie wad i zaczną rozwiązywać swoje problemy

 • zyskają pewność siebie i poczucie własnej wartości

 • odnajdą wartości, które pomogą stworzyć życie, jakiego pragną

W pułapce myśli - dla nastolatków - ebook

46,41 zł 49,90 zł
?
Ładowanie rekomendacji…

Opinie o produkcie

Ocena: 5 (1 oceniający)

1 - 1 z 1 opinii

 • Ocena:5
  Adam Nolik/2021-11-10

  świetna pozycja, zwłaszcza dla nastolatków pokazuje różne pułapki myślowe w które można wpaść oraz jak z nich wyjść, wyjaśnia wiele niezrozumiałych rzeczy oraz skuteczne tricki aby pozbyć się zbędnych myśli

1 - 1 z 1 opinii