Wpisz kod
Wyszukiwarka
Koszyk jest pusty.

Widowisko – ebook

BestsellerTANIEJ 7 %

Przemysław Borkowski  

31.07.2019

31.07.2019

polski

496

Czwarta Strona

9 788 366 381 230

Ocena: 4 (2 oceniających) Oceń produkt

 • EPUB
 • MOBI

Opis

Podczas parady ulicznej rozpoczynającej festiwal teatralny w Olsztynie ginie jeden z miejskich urzędników. Morderstwo zostało rozegrane w widowiskowy sposób, a policjanci odkrywają, że narzędzie zbrodni służyło wcześniej jako rekwizyt na scenie.

Psycholog Zygmunt Rozłucki po raz kolejny zostaje poproszony przez policję o pomoc w śledztwie. Morderca zostawił po sobie niewiele śladów i wszystkie zdają się prowadzić w stronę miejscowego teatru, w którym rządzi despotyczny dyrektor. Czy to jego kontrowersyjne metody są przyczyną ciągu tragicznych wydarzeń? A może to on jest demiurgiem, reżyserem nie tylko przedstawień, lecz również zbrodni?

Rozłucki podąża tropem mordercy, jego dochodzenie komplikuje jednak znajomość z piękną aktorką, która zdaje się być w samym centrum dramatycznych wydarzeń.

Wkrótce bowiem okazuje się, że pierwsze morderstwo było zaledwie początkiem.

Widowisko - ebook

27,81 zł 29,90 zł
?
Ładowanie rekomendacji…

Opinie o produkcie

Ocena: 4 (2 oceniających)

1 - 2 z 2 opinii

 • Ocena:4
  Ewa W/2019-09-18

  Książka bardzo wciągająca. Intryga kryminalna na wysokim poziomie. Warto przeczytać:)

 • Ocena:4
  Sylwanka/2019-08-25

  Trzecia część cyklu o psychologu Zygmuncie Rozłuckim. Tym razem pomaga on w śledztwie dotyczącym śmierci jednego z miejskich urzędników. Wszystkie tropy prowadzą do miejscowego teatru i jego despotycznego dyrektora. Czy Rozłucki zdoła powstrzymać mordercę przed kolejnymi widowiskowymi zbrodniami?

1 - 2 z 2 opinii