Wpisz kod
Wyszukiwarka
Koszyk jest pusty.

Wiedźma duszona w winie – ebook

BestsellerCENA NEXTO

Marta Obuch  

14.06.2018

14.06.2018

polski

430

Wydawnictwo FILIA

978-83-8075-513-0

Ocena: 2.7 (3 oceniających) Oceń produkt

 • EPUB
 • MOBI

Opis

Bożena – stateczna pani menadżer jednego z banków – prowadzi uporządkowane, choć dość przewidywalne życie, w którym nie ma miejsca na szaleństwa. Nieoczekiwanie dziedziczy po wuju nieruchomość w małym miasteczku i odtąd już nic nie będzie takie samo. Tym bardziej, że nieruchomość jest dość nietypowa i ma swoje tajemnice. Zawsze elegancka Bożena stawia się na miejscu i musi zmienić pantofelki na gumiaki. I nie tylko. Zmiany w jej życiu zajdą na znacznie głębszych płaszczyznach i będą dotyczyć serca, które (dotychczas zimne i nieporuszone) zaczyna bić mocniej. A są ku temu… dwa dorodne powody. Bożena musi więc mądrze wybrać, choć ma coraz mniej czasu. W odziedziczonym budynku działa małe bistro, w którym może sprawdzić się jako kucharka – podejmuje więc wyzwanie. Okazuje się również, że miasteczko tylko pozornie jest oazą spokoju: dojdzie w nim do szeregu zdarzeń, które wstrząsną mieszkańcami. Bożena ma z tym ścisły związek…

Wiedźma duszona w winie - ebook

44,91 zł 49,90 zł
?
Ładowanie rekomendacji…

Opinie o produkcie

Ocena: 2.7 (3 oceniających)

1 - 3 z 3 opinii

 • Ocena:3
  Magda/2019-03-29

  Niezła komedia kryminalna. Bohaterowie dość przyzwoicie wykreowani i w miarę sympatyczni - przynajmniej ci pozytywni. Minusem był słaby wątek kryminalny. Do przeczytania w kilka godzin.

 • Ocena:1
  Urszula /2019-01-06

  1. Bardzo słaby komedio-ronanso-kryminał.
  2. Nudni bezosobowi bohaterzy, przewidywalna intryga, szybkie bezsensowne rozwiązania niektórych wątków.
  3. O niczym, ma charakter anegdotki opowiadanej po 2 winie na wakacjach, cała historia mogłaby zająć 20-30 stron.
  4. Absolutnie nie warta pieniędzy i czasu.
  5. Zmarnowano nawet dobre pomysły (współbytowanie Romów i Polaków, kultura romska, magia i przesądy, historia tajemnic rodzinnych) wszystko po łebkach i powierzchownie potraktowane.

 • Ocena:4
  Efemeryda/2018-07-23

  Jak przystało na komedię kryminalną i intryga jest i trup się ściele i humor i nawet zawikłane perypetie międzyludzkie. Misia i Zuza mają niesamowite pomysły, zarówno w zakresie systemu alarmowego, jak i marynowania trupa w ziołach orz w rozprawianiu się z nielubianymi urzędami. A..i pamiętajmy, że nie suknia zdobi człowieka o czym nienachalnie przekonuje nas Ryszarda prosta, ale nie prostacka kobieta i też nie kobieta bluszcz co ma genialne znaczenie dla akcji.
  Czytając bawiłam się świetnie. Doskonała rozrywka.

1 - 3 z 3 opinii