Wpisz kod
Wyszukiwarka
Koszyk jest pusty.

World of Warcraft: Przez Mroczny Portal – ebook

TANIEJ 5 %

Christie Golden   Aaron Rosenberg  

13.02.2019

polski

303

Insignis

978-83-66071-76-6

Ocena: 5 (1 oceniający) Oceń produkt

  • EPUB
  • MOBI

Opis

Pod koniec Drugiej Wojny Przymierze zmusiło do odwrotu Hordę i zniszczyło Mroczny Portal, zrywając tym samym połączenie między Azeroth a rodzinnym światem orków Draenorem.

Lecz dwa lata później Horda powraca…

Starzejący się szaman Ner’zhul przejmuje kontrolę nad Hordą i ponownie otwiera Mroczny Portal. Jego okrutni wojownicy znów stają na ziemiach Azeroth i rozpoczynają oblężenie nowo wzniesionej Twierdzy Otchłani. To stamtąd arcymag Khadgar i przywódca sił Przymierza Turalyon poprowadzą ludzkość wraz z elfimi i krasnoludzkimi sojusznikami do walki z kolejną inwazją.

Tymczasem Khadgar dowiaduje się, że niewielkie grupy orków przeniknęły w głąb ziem Azeroth. Co gorsza tu i ówdzie widziano też czarne smoki współdziałające z orkami. By powstrzymać knowania Ner’zhula Przymierze musi dokonać inwazji na ojczyznę orków – Draenor. Czy Khadgar i jego towarzysze powstrzymają nikczemnego szamana i zdołają zapobiec zniszczeniu obu światów?

World of Warcraft: Przez Mroczny Portal - ebook

28,40 zł 29,90 zł
Ładowanie rekomendacji…

Opinie o produkcie

Ocena: 5 (1 oceniający)

1 - 1 z 1 opinii

  • Ocena:5
    Krzysztof/2019-07-22

    Wspaniała kontynuacja historii. Wszelkim fanom świata WoW polecam dalszy ciąg historii o ulubionych bohaterach i postaciach

1 - 1 z 1 opinii