Wpisz kod
Wyszukiwarka
Koszyk jest pusty.

Współlokatorzy – ebook

BestsellerTANIEJ 5 %

Beth O'Leary  

15.05.2019

polski

Wydawnictwo Albatros

978-83-8125-663-6

Ocena: 5 (1 oceniający) Oceń produkt

 • EPUB
 • MOBI

Opis

Przewrotna historia miłosna bezbłędnie oddająca ducha naszych czasów!

Tiffy i Leon dzielą mieszkanie.

Tiffy i Leon dzielą jedno łóżko.

Tiffy i Leon nigdy się nie spotkali…

Tiffy Moore pilnie potrzebuje taniego lokum. Leon Twomey bierze nocne zmiany, bo rozpaczliwie potrzebuje pieniędzy. Choć ich przyjaciele sądzą, że to szaleństwo, oni znajdują idealne rozwiązanie: w ciągu dnia Leon będzie w ciasnej kawalerce odsypiał noce zmiany, dzięki czemu Tiffy będzie miała to samo mieszkanie wyłącznie dla siebie przez resztę doby.

Ona właśnie zerwała ze swoim zazdrosnym chłopakiem i ledwo wiąże koniec z końcem, pracując w niszowym wydawnictwie, on bardziej dba o innych niż o siebie – nocami zajmuje się pensjonariuszami domu opieki, a każdy grosz odkłada na prawników, którzy wyciągną jego niesłusznie skazanego brata z więzienia.

Na przekór wszystkim i wszystkiemu, dwoje niezwykłych współlokatorów odkrywa, że jeśli wyrzuci się wszystkie zasady przez okno, można stworzyć całkiem przyjemne i ciepłe domowe ognisko.

Współlokatorzy - ebook

30,40 zł 32,00 zł
?
Ładowanie rekomendacji…

Opinie o produkcie

Ocena: 5 (1 oceniający)

1 - 1 z 1 opinii

 • Ocena:5
  Iwona /2020-01-30

  Uwielbiam takie książki.
  Ta pozycja ma wszystkie elementy, które przyciągają czytelnika. Sympatyczni bohaterowie - Leon i Tiffy, oryginalny pomysł, aby dwie postaci się spotkały ;)
  Urocze notatki porozwieszane wszędzie :)
  Interesujące kreacje innych bohaterów oraz wątki poboczne , które nie zawsze są cukierkowe. Autorce udało się wspaniale poradzić z poważnymi problemami (jak przemoc psychiczna czy niesprawiedliwość władz).

  Ta książka jest po prostu urocza. Polecam jak najbardziej.
  Czekam na dalsze książki Beth O'Leary :)

1 - 1 z 1 opinii