Wpisz kod
Wyszukiwarka
Koszyk jest pusty.

Wypracowania - Leopold Staff „Wybór wierszy - Część I” – ebook

TANIEJ 7 %

praca zbiorowa  

28.09.2013

02.09.2013

polski

17

Psychoskok

978-83-7900-840-7

  • EPUB
  • PDF
  • MOBI

Opis

Wysokie drzewa analiza i interpretacja wiersza. Poniższe wypracowanie stanowi gotową analizę i interpretację wiersza Leopolda Staffa Wysokie drzewa. Podmiotem lirycznym jest sam poeta, który zachwyca się wybranym elementem natury. Wewnętrzne przeżywanie piękna przyrody sprawia, że autor odczuwa błogi spokój i wolność. Wypracowanie omawia całość utworu, wskazano budowę wiersza oraz środki artystyczne zastosowane przez autora. Całość poparta jest cytatami. Wypracowanie zawiera 343 słów.

Do Muzy analiza i interpretacja wiersza.  Poniższe wypracowanie stanowi gotową analizę i interpretację wiersza Leopolda Staffa Do Muzy. Podmiotem lirycznym w utworze jest sam poeta, który naśladując starożytna kulturę odwołuje się do tytułowej muzy poszukując natchnienia. Wypracowanie omawia całość utworu, wskazano znaczenie tytułu. Całość poparta jest cytatami, wytłumaczono budowę wiersza oraz środki artystyczne zastosowane przez autora. Wypracowanie zawiera 305 słów.

Ars poetica analiza i interpretacja wiersza. Wypracowanie zawiera analizę i interpretację wiersza Ars poetica autorstwa Leopolda Staffa. Można stwierdzić, że wiersz stanowi poetycki manifest, sam tytuł bowiem w dosłownym znaczeniu oznacza sztuka poetycka, rozumiana, jako zbiór zasad i reguł mających wpływ na kształt teksów literackich. Poniższe wypracowanie omawia całość utworu. Wyjaśniono znaczenie tytułu, wskazano budowę wiersza oraz środki artystyczne użyte przez autora, całość poparta jest cytatami. Wypracowanie zawiera 305 słów.

Sonet szalony analiza i interpretacja wiersza. Poniższe wypracowanie stanowi analizę i interpretację wiersza Leopolda Staffa Sonet szalony. Utwór znajduje się w tomiku Ptakom niebieski rozpoczynającym nowy okres w twórczości poety. Autor odrzuca dotychczasową melancholię i smutek na rzecz głoszenia radości. Wpływ na tę przemianę miała fascynacja Staffa twórczością francuza Paula Verlaine'a. Wypracowanie omawia całość utworu. Wskazane jest stanowisko pozostawione przez poetę. Omówiono budowę wiersza oraz środki artystyczne użyte przez autora, całość poparta jest cytatami. Wypracowanie zawiera 310 słów.

Deszcz jesienny analiza i interpretacja wiersza. Poniższe wypracowanie stanowi gotową analizę i interpretacje wiersza Deszcz jesienny Leopolda Staffa. Utwór posiada specyficzną budowę, zawiera się bowiem w trzech częściach oddzielonych powtarzającym się refrenem. Całość realizowana jest poprzez impresjonizm oraz symbolizm charakterystyczny dla epoki Młodej Polski. Wypracowanie omawia całość utworu. Wyjaśnione jest znaczenie tytułu, poszczególne symbole i wszystkie wątki poruszone przez autora. Całość poparta jest cytatami. Wypracowanie zawiera 371 słów.

Wypracowania - Leopold Staff „Wybór wierszy - Część I” - ebook

4,56 zł 4,90 zł
?
Ładowanie rekomendacji…

Opinie o produkcie

Ocena: 0 (0 oceniających)

Bądź pierwszą osobą, która doda opinię!