Wpisz kod
Wyszukiwarka
Koszyk jest pusty.

Wyrok – ebook

BestsellerCENA NEXTO

Joanna Chyłka  

Remigiusz Mróz  

18.09.2019

18.09.2019

polski

544

Czwarta Strona

9-788-366-381-940

Ocena: 3.8 (4 oceniających) Oceń produkt

 • EPUB
 • MOBI

Opis

Dziesiąty tom bestsellerowego cyklu z Chyłką! 


Po zdanym egzaminie adwokackim, świeżo upieczony mecenas Oryński ma zastąpić Chyłkę jako główna siła napędowa kancelarii Żelazny & McVay. Pierwsza sprawa, jaką poprowadzi, niechybnie zaważy na całej jego przyszłości zawodowej. Kordian nie ma jednak żadnego wyboru – zostaje zmuszony przez Piotra Langera, by podjąć się obrony pewnego chłopaka w Poznaniu. 

Co ich łączy? I dlaczego Langerowi tak zależy na jego obronie?

Siedemnastolatek oskarżony jest o wyjątkowo krwawe zabójstwo dwóch kolegów ze szkoły, które łudząco przypomina sposób działania Sadysty z Mokotowa. Nie ma alibi, plącze się w zeznaniach, a dowody przemawiają przeciwko niemu. Nawet Chyłka jest przekonana, że tej sprawy nie da się wygrać…

Wyrok - ebook

29,67 zł 31,90 zł
?
Ładowanie rekomendacji…

Opinie o produkcie

Ocena: 3.8 (4 oceniających)

1 - 4 z 4 opinii

 • Ocena:5
  barbara wojcik/2020-03-24

  Dobrze sie czyta

 • Ocena:4
  JOLANTA /2019-10-25

  Ksiazki z Chylka dobrze sie czyta.Polecam.

 • Ocena:1
  Halina Grice/2019-10-13

  Czy ktoś może odpowiedzieć mi na pytanie: Dlaczego ja to jeszcze czytam?! Przecież zapowiedziałam, że nigdy więcej, a jednak znowu sięgnęłam po kolejną część. To chyba przyjemność krytykowania Pana Masowego Producenta mną kieruje... Producenta, bo autorem ten Pan już dawno przestał być.
  A co mogę powiedzieć o Wyroku? Jedno słowo wystarczy: BEŁKOT!!!
  Mróz wkłada w usta Chyłki idiotyczne powiedzenia, riposty straszliwe wymuszone i wymęczone, akcja kompletnie idiotyczna, nierealna, tak mająca się do rzeczywistości jak piernik do wiatraka. A zakończenie? Co to miało być?! Granice absurdu zostały przekroczone!
  Bardzo Was proszę, kopnijcie mnie w tylną część ciała, jeżeli będę nosiła się z zamiarem zakupu i przeczytania kolejnego wytworu mroźnej wyobraźni.

 • Ocena:5
  Sylwanka/2019-09-26

  Kolejna część cyklu o Chyłce i Oryńskim. Tym razem świeżo upieczony mecenas Oryński układać się będzie z wcielonym złem... Częścią układu będzie obrona klienta, który na pierwszy rzut oka jest nie do wybronienia. Zaś stawką - życie i zdrowie samej Chyłki. Czy tej parze uda się pokonać arcytrudnego przeciwnika?

1 - 4 z 4 opinii