Wpisz kod
Wyszukiwarka
Koszyk jest pusty.

Wyśpiewam wam wszystko – ebook

CENA NEXTO

Urszula Dudziak  

17.04.2012

08.03.2012

polski

296

KAYAX

9788392781127

Ocena: 4.7 (3 oceniających) Oceń produkt

 • EPUB
 • PDF
 • MOBI

Opis

E-book w wersji ekskluzywnej, z dodatkowymi plikami audio* i zdjęciami niedostępnymi w papierowej wersji książki!

Niesamowite historie spisane dzięki pamiętnikom Urszuli Dudziak pisanym przez nią od wczesnych lat młodości. Opowieści, przez które przetaczają się niezwykłe osobowości takie jak Jerzy Kosiński, Miles Davis, Sting, Herbie Hencock i wielu, wielu innych. Historia życia - podróży Artystki, lata młodzieńcze spędzone w Polsce, 20 lat życia w Nowym Jorku, niezliczone podróże… Zabawna, poruszająca i pełna emocji opowieść.

Biografia, dzięki której poznajemy historie współczesnego jazzu, ale także poznajemy wspaniałą kobietę, która mimo wielu trudności tak bliskich każdemu z nas potrafi z humorem i ufnością patrzeć na świat. Poznajemy człowieka zakochanego w świecie, ludziach i życiu. Poznajemy Urszulę Dudziak.

* może wymagać aktualizacji czytnika/aplikacji. Pliki audio zawarte są w wersji ePub ebooka.
Odsłuch może być niedostępny w urządzeniach/aplikacjach, których specyfikacja techniczna na to nie pozwala.

Wyśpiewam wam wszystko - ebook

30,69 zł 33,00 zł
?
Ładowanie rekomendacji…

Opinie o produkcie

Ocena: 4.7 (3 oceniających)

1 - 3 z 3 opinii

 • Ocena:5
  Malgorzata Senderek/2012-06-11

  Książkę ściągnęłam na Kindla bez żadnych kłopotów w ciągu 5 minut! Czytało mi się cudownie, chociaż nie jestem fanką jazzu. Zostałam fanką Urszuli Dudziak jako kobiety, osobowości, człowieka! Dziękują pani Urszuli za podzielenie się historią swojego życia, nie zawsze usłanego różami. Oczywiście gorąco polecam!

 • Ocena:4
  Maciej Marcak/2012-05-21

  Bardzo starannie opracowany, zarówno w wersji papierowej jak i elektronicznej, zbiór wspomnień, głównie anegdot, z bogatego życia wspaniałej polskiej wokalistki jazzowej. Specyficzny pamiętnik, nie biografia, dla którego punktem wyjścia są nie daty, a utwory muzyczne, które w świadomości autorki nierozerwalnie związały się z konkretnymi wydarzeniami. Dużo ciekawych zdjęć. Zwłaszcza dla miłośników jazzu. Momentami zbyt duża dbałość o "poprawność polityczną". Gorąco polecam.

 • Ocena:5
  Krzysztof Siemieński/2012-05-18

  Świetna rzecz dla miłośników jazzu! Autorka znała całą światową czołówkę i barwnie opisuje kontakty z najlepszymi muzykami świata. Sporo anegdotek i refleksji - bardzo dobrze się to czyta!

1 - 3 z 3 opinii