Wpisz kod
Wyszukiwarka
Koszyk jest pusty.

Wystarczy kochać – ebook

CENA NEXTO

Emilia Szelest  

16.02.2022

16.02.2022

polski

288

Wydawnictwo Luna

9788367157292

  • EPUB
  • MOBI

Opis

Lucas wyrusza właśnie w swoją pierwszą dużą trasę koncertową. Towarzyszą mu ból złamanego serca po zdradzie dziewczyny, oddani przyjaciele z zespołu oraz pasażerka na gapę – młodsza siostra Aurora. Mierząc się ze sławą rodziców – nagradzaną pisarką Caroline Morgan oraz wspaniałym muzykiem i gwiazdą zespołu Free Birds Alexem Morganem, chłopak próbuje zapracować na sukces, jednak z powodu życia w cieniu ojca nie jest to łatwe. Chcąc odciąć się od korzeni i następstw, jakie się z tym wiążą, Lucas podejmuje kroki, których z czasem mógłby żałować. Na szczęście jest ktoś, kto poza rodziną i przyjaciółmi wielokrotnie ratuje go przed upadkiem.

Czasami wystarczy krótki przejazd kolejką, by zrozumieć, że właściwa osoba jest obok Ciebie...

„Trasa koncertowa, alkohol, nieprzespane noce i gorące fanki! Brzmi nieźle! Szczególnie gdy wydaje się, że rozstanie to koniec świata. Koniec jednak często bywa także początkiem. Czasami szczęście jest obok nas, a my go po prostu nie zauważamy. Przygoda życia to nie tylko zabawa, ale także zazdrość, miłość i wiele pokus – bywa, że niebezpiecznych. A szczęście jest jak domek z kart... Emilia Szelest kolejny raz nie zawodzi swoich czytelników!”

Katarzyna Bieńkowska @poligondomowy

„Bohaterowie książki mają przed sobą najlepsze lata, które mogą przeżyć, jak tylko zapragną.

Jednak kiedy jeden z przyjaciół będzie musiał na chwilę zniknąć, zespół zostanie poddany ciężkiej próbie. Przekonajcie się, czy przyjaźń i miłość mogą przetrwać nawet te najtrudniejsze momenty. To historia, która przywoła Wasze najlepsze lata, te beztroskie,

kiedy chcieliście czerpać z życia pełnymi garściami.

Joanna Ćwiertka @panda_zksiazka

Inteligentna powieść pokazująca, jak cienka jest granica między sukcesem a porażką, między

szaloną młodością a dorosłym życiem… Dwie kobiety wkraczają niespodziewanie w życie popularnego zespołu muzycznego, który właśnie wyruszył w swoją pierwszą trasę. Czy to będzie początek ich problemów?

Maciej Kucab @Polacyniegęsi

Emilia Szelest – autorka powieści z gatunku romans, kryminał i erotyk. Rodzinnie i zawodowo związana jest z Sanokiem. Pełni funkcję redaktorki naczelnej „Tygodnika Sanockiego”. Lubi motocykle, hokej oraz muzykę. Kocha zwierzęta, ale z uwagi na liczne obowiązki nie ma własnego zwierzaka, liczy, że pewnego dnia to się zmieni. Nie wyobraża sobie dnia bez kawy. Skrycie marzy o napisaniu scenariusza filmowego. Boi się straty czasu, więc z każdego dnia stara się wycisnąć jak najwięcej.

Wystarczy kochać - ebook

28,71 zł 31,90 zł
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: 31,90 zł

Cena Klubowicza Nexto Premium?

19,14 zł 31,90 zł
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: 31,90 zł
i
Ładowanie rekomendacji…

Opinie o produkcie

Ocena: 0 (0 oceniających)

Bądź pierwszą osobą, która doda opinię!