Wpisz kod
Wyszukiwarka
Koszyk jest pusty.

Zabierz mnie do domu – ebook

CENA NEXTO

Marie Aubert  

04.03.2021

04.03.2021

polski

128

Wydawnictwo Pauza

978-83-959007-1-6

Ocena: 5 (1 oceniający) Oceń produkt

  • EPUB
  • MOBI

Opis

Tęsknota za młodością i ówczesnymi marzeniami, nieporozumienia małżeńskie, błędy życiowe… w swoim literackim debiucie, dziewięciu krótkich, ale treściwych opowiadaniach, Marie Aubert tworzy małe światy, w których możemy przeglądać się jak w lustrze. 

Autorka świetnie przyjętej w Polsce powieści Dorośli doskonale radzi sobie z krótkimi formami. Zbiór opowiadań Zabierz mnie do domu, podobnie jak powieść, pokazuje, jak dużo się dzieje pod powierzchnią zwykłej codzienności, jak bardzo buzują emocje i ile pozornie bliskie sobie osoby mają do ukrycia.

„Książka Marie Aubert to migawki z życia zwykłych ludzi, którzy gubią się w swoich oczekiwaniach, nie umieją odczytywać własnych i cudzych pragnień. Jest to proza gorzka i dotkliwa, bo autorka operuje w dobrze znanych nam wszystkim rejestrach – ciągłego rozczarowania i wielkich nadziei. Na przemian. Jak to w życiu”.– Anna Dziewit-Meller, „BUKBUK”

„Bohaterowie Marie Aubert szukają stabilności, spokoju, chcą spełniać swoje ukryte, niewypowiedziane pragnienia i są gotowi na… wiele podłości, by zyskać to, na czym im zależy. Ta autorka ubiera w słowa uczucia, których się wstydzimy, dlatego raczej nie mówimy o nich publicznie. Robi to doskonale”.– Agnieszka Kalus, „Czytam, bo lubię”

Zabierz mnie do domu - ebook

27,81 zł 29,90 zł
?
Ładowanie rekomendacji…

Opinie o produkcie

Ocena: 5 (1 oceniający)

1 - 1 z 1 opinii

  • Ocena:5
    Alek/2023-04-30

    Ten krótki zbiór opowiadań przedstawia historie ludzi postawionych w trudnych sytuacjach i mających problemy z wyrażaniem swoich uczuć i potrzeb; zamiast tego robią rzeczy dziwne, albo wręcz niebezpieczne. Znajdziemy tam sporo opowiadań o rozbitych rodzinach i o stresie związanym z życiem w takich rodzinach. Świetna proza psychologiczna.

1 - 1 z 1 opinii