Wpisz kod
Wyszukiwarka
Koszyk jest pusty.

Zachowaj spokój – ebook

CENA NEXTO

Harlan Coben  

13.04.2022

13.04.2022

polski

432

Wydawnictwo Albatros

978-83-8215-977-6

Ocena: 5 (1 oceniający) Oceń produkt

  • EPUB
  • MOBI

Opis

Nie ufaj nikomu. Zwłaszcza własnej rodzinie. 


"Już dawno po wszystkim. Po prostu siedź cicho i wszystko będzie dobrze.”Mail o takiej treści otrzymuje szesnastoletni Adam Baye, licealista, którego przyjaciel niedawno popełnił samobójstwo. I pewnie nikt by się o tym nie dowiedział, gdyby rodzice, zaniepokojeni jego dziwnym zachowaniem, nie zdecydowali się zainstalować programu szpiegowskiego w komputerze syna.

Czy Adam ukrywa informacje na temat samobójstwa przyjaciela? Czy otrzymana wiadomość ma coś wspólnego z popełnionym na przedmieściach Nowego Jorku brutalnym morderstwem, nad którym pracuje detektyw Loren Muse? Dlaczego rodziną Baye’ów zaczyna interesować się FBI?

Sześcioodcinkowy serial na podstawie powieści już pod koniec kwietnia trafi na platformę Netflix. To druga produkcja zrealizowana w całości przez polską ekipę filmową, w polskich realiach. W rolach głównych wystąpią Magdalena Boczarska i Leszek Lichota.
Współczesny mistrz porywającej fabuły i nieprzewidywalnych zwrotów akcji. 

 


"Jego książki wciągają od pierwszej strony, by na ostatniej całkowicie zaskoczyć i oszołomić czytelnika."
Dan Brown

"Harlan Coben specjalizuje się w budzeniu potworów czających się w idealnych domach na przedmieściach. To zmusza do refleksji, ale przede wszystkim budzi niesamowite emocje!"
Sunday Telegraph

""Zachowaj spokój” to prawdziwy rollercoaster emocji. Ale przede wszystkim drobiazgowe studium ojcowskich uczuć."
Daily Mail

Zachowaj spokój - ebook

38,61 zł 42,90 zł
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: 25,74 zł

Cena Klubowicza Nexto Premium?

25,74 zł 42,90 zł
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: 25,74 zł
i
Ładowanie rekomendacji…

Opinie o produkcie

Ocena: 5 (1 oceniający)

1 - 1 z 1 opinii

  • Ocena:5
    Krzysztof Janczewski/2022-11-14

    Nie mów nikomu - Harlan Coben
    Oglądanie telewizora bywa niebezpieczne, a już tragiczne w skutkach potrafi bywać oglądanie Netflixa. Muszę przyznać, że niespecjalnie lubię wpatrywać się w ruchome obrazy uzupełnione przez podkład dźwiękowy, który ludzkość w swej przeważającej masie nazywa filmem. Nie wykręcam się, że nie oglądam, owszem nawet często, ale zazwyczaj w tym samym czasie w dłoni trzymam czytnik i pochłaniam kolejną lekturę, przerywnikiem dla książek bywa mój ulubiony Tygodnik Powszechny, gazeta czytana by orientować się w tym co dzieje się dookoła, czyli w świecie. Zazwyczaj są to jednak książki i mało mnie interesuje co dzieje się na ekranie, ewentualnie jakieś piąte przez dziesiąte jak filmidło jest interesujące, ale zazwyczaj nie jest. Zdarzają się jednak wyjątkowe wyjątki, gdy czytnik wypada mi z rąk, szczęka spada na podłogę i rozdziawiony nie potrafię oderwać się od ekranu. Wiem, że dla wielu nie odkryję Ameryki, ale już dla siebie odkryłem Harlana Cobena. Na wymienionej wyżej platformie nieopatrznie wkliknąłem się w "Nie mów nikomu" na podstawie prozy pana Cobena i czytnik wyparował z mojej dłoni, przy tym po prostu nie da się czytać. Potem poleciał następny mini serial i jeszcze jeden. Jak już się z Panią Żoną naoglądaliśmy, to przyszedł czas na literaturę. Wiadomo nie od dziś, że książka zawsze lub prawie zawsze jest o niebo lepsza od filmu. Stara prawda nie zardzewiała i okazała się jakże trafną. To oczywiście nie jest literatura wysoka, ale z całą pewnością jest poczytna i w swoim gatunku mistrzowska. Oczywiście książka przykuwa bardziej niż film, a już przy filmie nas wcięło dla społeczności lokalnej. Kryminalny thriller z genialnie zagmatwanymi wątkami czyta się jednym tchem. Mamy już za sobą trzy mini seriale na podstawie prozy Cobena, a mi przypadnie przyjemność przeczytania jego książek. "Nie mów nikomu" była pierwszą z nich. Świetna książka.

1 - 1 z 1 opinii