Wpisz kod
Wyszukiwarka
Koszyk jest pusty.

Zakon Drzewa Pomarańczy. Część 2 – ebook

BestsellerTANIEJ 5 %

Samantha Shannon  

25.09.2019

polski

560

Sine Qua Non

978-83-8129-630-4

Ocena: 5 (1 oceniający) Oceń produkt

  • EPUB
  • MOBI

Opis

Drugi tom epickiej powieści o świecie na krawędzi wojny ze smokami. I o kobietach, które zaciekle walczą o jego ocalenie.

Rozdarty świat.

Królowiectwo bez dziedziczki.

W trzewiach ziemi pradawny wróg budzi się z tysiącletniego snu.

Dom Berethnet włada Inys od stuleci. Wciąż niezamężna królowa Sabran IX musi wydać na świat córkę, by uchronić swoje królowiectwo przed zgubą – lecz u jej wrót kłębią się skrytobójcy. Ead Duryan, choć jest na dworze od lat i wyniesiono ją do rangi damy dworu, pozostaje lojalna jedynie wobec tajemniczej organizacji czarodziejek. Ma za zadanie strzec Sabran przed zakazaną magią.

Po drugiej stronie mrocznego morza Tané jest gotowa poświęcić wszystko, by zostać jeźdźcem smoków, ale los zmusza ją do podjęcia decyzji, która może zniszczyć jej życie.

Wschód i Zachód nie potrafią się wyzbyć wzajemnej wrogości nawet w obliczu wzbierających sił chaosu, żądnych na zawsze odmienić oblicze świata.

Zakon Drzewa Pomarańczy. Część 2 - ebook

37,99 zł 39,99 zł
?
Ładowanie rekomendacji…

Opinie o produkcie

Ocena: 5 (1 oceniający)

1 - 1 z 1 opinii

  • Ocena:5
    Maria/2019-12-09

    Druga część nie rozczarowuje - nadal dzieje się wiele, powoli wyjaśniają się zagadki, niejednokrotnie bardziej zawiłe niż się spodziewałam. Jedyne do czego mogłabym się doczepić to koniec książki, w którym dla mnie brakowało napięcia. Podsumowując - dobra, ciekawa lektura, polecam!

1 - 1 z 1 opinii