Wpisz kod
Wyszukiwarka
Koszyk jest pusty.

Zanim cię zobaczę – ebook

TANIEJ 7 %

Emily Houghton  

30.06.2021

30.06.2021

polski

384

Wydawnictwo Albatros

978-83-8215-635-5

Ocena: 5 (1 oceniający) Oceń produkt

 • EPUB
 • MOBI

Opis

Kiedy nie ma już nadziei… przychodzi miłość.

ONA

Samowystarczalna singielka, która nie widzi świata poza pracą. Pożar, w wyniku którego doznaje poważnych oparzeń, zabiera jej nadzieję na przyszłość. Załamana dziewczyna milczy, nie pragnąc już niczego. Ukryta za szpitalną zasłoną, nie chce, by ktokolwiek na nią patrzył, i sama też nie potrafi spojrzeć w lustro. Aż zwykła rozmowa, w którą daje się wciągnąć, przywraca jej na nowo nadzieję…

ON

Wygadany optymista, który nie wyobraża sobie dnia bez kontaktu z ludźmi. Choć po wypadku jego życie już nigdy nie będzie takie jak wcześniej, to nie odbiera mu to hartu ducha. Gdy na oddział trafia milcząca dziewczyna, stawia sobie za cel wciągnąć ją w rozmowę. Nie spodziewa się, że już niedługo nie będzie mógł żyć bez głosu sąsiadki...

ONI

Dwoje ludzi po przejściach, których życie doświadczyło bardziej, niż kiedykolwiek mogliby przypuszczać.

Czy zdobędą się na odwagę i pozwolą sobie na odrobinę szczęścia?

Czasami nie trzeba widzieć – wystarczy poczuć… zwłaszcza kiedy chodzi o miłość!


Dla wszystkich fanów ZANIM SIĘ POJAWIŁEŚ Jojo Moyes  i WSPÓŁLOKATORÓW Beth O’Leary.

To podnosząca na duchu historia o dwójce pacjentów, którzy poznają się w szpitalu i powoli się w sobie zakochują, choć nigdy się nie widzieli.

Zanim cię zobaczę - ebook

37,11 zł 39,90 zł
?
Ładowanie rekomendacji…

Opinie o produkcie

Ocena: 5 (1 oceniający)

1 - 1 z 1 opinii

 • Ocena:5
  Wiesława Kamińska/2021-07-16

  Niezwykła książka i prawdziwe tornado emocji.
  Czy można bowiem pokochać kogoś, kogo nie widziało się nigdy? W przypadku Alice, ofiary tragicznego w skutkach pożaru, świat się skończył i złorzeczyła swojemu wybawcy, że nie dał jej zginąć. Nigdy nie była wylewna, zawsze zamknięta w sobie, samowystarczalna i budujaca wokół siebie mur nie do przebycia, teraz dodatkowo z oszpeconą przez rozległe poparzenia połową ciała, straciła kompletnie ochotę do życia.
  Alfie po tragicznym wypadku stracił nogę, ale to nie jedyne obrażenia, jakich doznał. W wypadku stracił dwóch najlepszych przyjaciół, na dodatek patrzył na ich śmierć i nie mógł zrobić nic, by udzielić im pomocy. Mimo to, na zewnątrz aktorsko wręcz odgrywa rolę szpitalnego wesołka, przejmuje się losem każdego współpacjenta, a najbardziej losem Alice, która przez wiele tygodni i do nikogo nie odezwała się ani słowem, a jej sąsiadujący z boksem Alfiego boks był szczelnie osłonięty parawanami.
  Jak potoczą się ich losy, czy ta relacja da im siłę do dalszego życia?
  Długo jeszcze będą mi brzmiały w głowie słowa tej książki...

1 - 1 z 1 opinii