Wpisz kod
Wyszukiwarka
Koszyk jest pusty.

ZAPOMNIANY OGRÓD – ebook

BestsellerTANIEJ 5 %

Kate Morton  

20.03.2019

polski

544

Wydawnictwo Albatros

978-83-8125-624-7

Ocena: 4 (1 oceniający) Oceń produkt

 • EPUB
 • MOBI

Opis

Zagubione dziecko…

W przeddzień pierwszej wojny światowej na statku płynącym do Australii zostaje znaleziona porzucona dziewczynka. Tajemnicza kobieta, zwana Autorką, obiecała się nią opiekować – a potem przepadła bez śladu.

Straszliwy sekret…

W noc dwudziestych pierwszych urodzin Nell O’Connor poznaje sekret, który na zawsze zmieni jej życie. Kilkadziesiąt lat później Nell wsiada na pokład statku płynącego do Anglii, aby wreszcie odnaleźć prawdę o sobie. Droga wiedzie ją na smagane wiatrem wybrzeża Kornwalii, do tajemniczej posiadłości Blackhurst, należącej do arystokratycznej rodziny Mountrachet.

Tajemnicze dziedzictwo…

Po śmierci Nell jej wnuczka, Cassandra, otrzymuje niespodziewany spadek. Dom zwany Cliff Cottage i otaczający go ogród kryją w sobie tajemnice związane z rodziną Mountrachetów i zaginioną autorką mrocznych wiktoriańskich baśni. To tam Cassandra odkryje prawdę o swojej rodzinie i rozwikła stuletnią tajemnicę zaginionej dziewczynki.

ZAPOMNIANY OGRÓD - ebook

32,30 zł 34,00 zł
?
Ładowanie rekomendacji…

Opinie o produkcie

Ocena: 4 (1 oceniający)

1 - 1 z 1 opinii

 • Ocena:4
  Urszula /2020-03-01

  1. Świetna powieść obyczajowa.
  2. Jak to u tej autorki, o rodzinie, tajemnicach, poświęceniu, miłości. O tym, że prawda zatem bywa zaskakująca i rządzą zemsty tak silna, że niszczy wszystko.
  3. Ciekawe zwroty akcji - świetna książka na wakacje :)

1 - 1 z 1 opinii