Wpisz kod
Wyszukiwarka
Koszyk jest pusty.

Zasada nenufaru. Menedżerowie i podwójna moralność. Jak chciwość sytych rujnuje świat – ebook

TANIEJ 5 %

Daniel Goudevert  

12.08.2010

polski

420

BC Edukacja

978-83-62180-92-9

Ocena: 5 (1 oceniający) Oceń produkt

  • EPUB
  • MOBI

Daniel Goudevert - publicysta i doświadczony menedżer branży motoryzacyjnej - w pełen pasji sposób opisuje tajniki świata wielkiego biznesu i demaskuje jego niszczącą moc, zwiększającą przepaść między biednymi i bogatymi. Podważa również mit o czysto racjonalnych zasadach ekonomii i uświadamia nam, jak niebezpieczna jest to iluzja.
Wiele miejsca i emocjonalnego zaangażowania poświęca zagadnieniu moralności ludzi biznesu - nie przedsiębiorców, lecz menedżerów zarządzających korporacjami i odkrywa mechanizmy pozwalające tymże na bezkarne nadużywanie dostępu do władzy i informacji, cyniczne manipulowanie wynikami i nieliczenie się z konsekwencjami decyzji personalnych.

Opis

Daniel Goudevert - publicysta i doświadczony menedżer branży motoryzacyjnej - w pełen pasji sposób opisuje tajniki świata wielkiego biznesu i demaskuje jego niszczącą moc zwiększającą przepaść między biednymi i bogatymi. Podważa również mit o czysto racjonalnych zasadach ekonomii i uświadamia nam, jak niebezpieczna jest to iluzja.
Wiele miejsca i emocjonalnego zaangażowania poświęca zagadnieniu moralności ludzi biznesu - nie przedsiębiorców - lecz menedżerów zarządzających korporacjami i odkrywa mechanizmy pozwalające tymże na bezkarne nadużywanie dostępu do władzy i informacji, cyniczne manipulowanie wynikami i nieliczenie się z konsekwencjami decyzji personalnych.

Zasada nenufaru. Menedżerowie i podwójna moralność. Jak chciwość sytych rujnuje świat - ebook

18,90 zł 19,90 zł
?
Ładowanie rekomendacji…

Opinie o produkcie

Ocena: 5 (1 oceniający)

1 - 1 z 1 opinii

  • Ocena:5
    Krzysztof Siemieński/2012-06-30

    Jak bardzo nadużywają władzy szefowie wobec pracowników? Co nimi kieruje? Do czego gotowi są posunąć się by tylko zachować wpływy i pieniądze? Ta książka daje kilka odpowiedzi i pokazuje jak bardzo czasami pozbawieni skrupułów są najzamożniejsi biznesmani.

1 - 1 z 1 opinii