Wpisz kod
Wyszukiwarka
Koszyk jest pusty.

Zatruty ogród – ebook

BestsellerCENA NEXTO

Kreatorki Mocnych Wrażeń  

Alex Marwood  

09.04.2020

09.04.2020

polski

384

Wydawnictwo Albatros

978-83-7985-452-3

Ocena: 3.5 (2 oceniających) Oceń produkt

 • EPUB
 • MOBI

Opis

Błyskotliwy thriller zainspirowany dramatycznymi doniesieniami z pierwszych stron gazet!

Zbiorowe samobójstwo stu członków odizolowanej od świata sekty czekającej na apokalipsę wstrząsa opinią publiczną. Nieliczni, którzy przetrwali masakrę, muszą nauczyć się żyć od nowa poza zamkniętą społecznością.

Tam, gdzie dorastała Romy, jeśli ktoś umarł, już nigdy więcej się o nim nie mówiło…

Romy, ocalała z masakry, wciąż z przestrachem ogląda się za siebie. Wpojono jej, że zewnętrzny świat jest niebezpieczny, przerażający i godny pogardy. Jednak Romy szybko uczy się życia na zewnątrz, „między Martwymi”. Jest w ciąży, musi więc być czujna i ostrożna, próbując odszukać swoich krewnych.

Delikatni. Niebezpieczni. Zabójczy.

Zniknięcie siostry, która jako nastolatka opuściła rodzinny dom, by dołączyć do sekty, położyło się cieniem na życiu Sarah. Gdy opieka społeczna kontaktuje się z nią, prosząc, by zajęła się dwójką nastolatków – rzekomo dziećmi jej nieżyjącej siostry, Sarah przyjmuje dziwne rodzeństwo pod swój dach. Ale czy może zaufać nastoletnim Eden i Ilo? Czy Sarah nie popełnia błędu?

Co naprawdę zdarzyło się na farmie? Jaki los czeka ocalałych członków sekty? Co grozi nienarodzonemu dziecku Romy? Czy liderzy sekty przeżyli i z ukrycia śledzą poczynania niedawnych wyznawców?

Zatruty ogród - ebook

35,91 zł 39,90 zł
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: 23,94 zł

Cena Klubowicza Nexto Premium?

23,94 zł 39,90 zł
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: 23,94 zł
i
Ładowanie rekomendacji…

Opinie o produkcie

Ocena: 3.5 (2 oceniających)

1 - 2 z 2 opinii

 • Ocena:3
  Edyta/2020-08-29

  Zdecydowanie najsłabsza z powieści Alex Marwood. Zakończenie pozostawia wiele do życzenia, książkę czyta się dosyć szybko i przyjemnie, ale jej tematyka jakoś mnie nie porwała, a rozwój wydarzeń był mało zaskakujący.

 • Ocena:4
  Renata Jezior/2020-08-03

  "Zatruty ogród" to przyjemna książka mimo dość nieprzyjemnej tematyki. Wiadomo, że tematyka dotycząca sekt jest oklepana i nieprzyjemna - człowiek zawsze zastanawia się jak można było dać się tak omotać.
  Mimo oklepanego tematu jest to ciekawa książka z wartką akcją, choć przyznam, że można odgadnąć zakończenie na długo przed zakończeniem.
  Ogólnie mówiąc książka przyjemna, nie powodująca nadmiaru emocji, ale i bez nudy.

1 - 2 z 2 opinii